2733
2734
عنوان

بنظرتون برای بچه دارشدن چقدحقوق داشتن کافیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 37 پست
خونه داریم ماشین داریم ولی هرچی حساب میکنم خیلی ازچیزایی ک هتوز خودم میخامونمیتونم فراهم کنم پس میگم ...

خب پس خوبه اوضاعت، ما هیچی نداشتیم باردار که شدم از پا قدم دخترم ۲ تاخونه به فاصله دو سال خریدیم، واقعا بچه رزقو روزیشو با خودش میاره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

فقط اینو بدون ک خرجا بالاست ، تا شیرخودتو میخوره مبتونی عین قبل بگدرونی ، بعد ک به غذا بیفیته و کم کم وسایل حالیش بشه و ... خرج بالاس ، من بیرون میرفتم قدم بزنم اصلا پول نمیبردم الان بخاطر دخترم ک دوسالشه حداقل ۱۰۰ تومن باید بردارم  ، البته بستگی به شرایط زندگیتونم داره ، یکی لباس و وسایل مارک میخره یکی معمولی ، مطمن باش یدونه بچه رو میشه اداره ک کرد با این چیزایی ک گفتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هزینه اش بسیار بالاس 

از وقتی نطفه بسته میشه 

هزینه های حاملگی و تقویتی خانوم باردار 

که هرچی بیشتر ابمیوه و پروتیین بخوره روی هوش کودک تاثیر داره

بعد از زایمان و بیمارستان 

هزینه های پوشک و داروهای تقویتی نوزاد و مادر و چکاب های قدو وزن ماهانه که اگر بچه رو هرماه جای مرکز بهداشت ببری متخصص کودک 

پزشک دارو و ویتامین و ....هرماه مینویسه که از۱۰۰تا....حساب کنید که الان مولتی ویتامین بالای۱۰۰هست

پول پوشک که باتوجه به جنسی که مصرف میکنید که درحالت نرمال مولفیکس بسته ای۱۵۰به بالاس 

لباس ها هم 

برآورد کنید درحالت نرمال رو به پایین ماهی۳-۴فقط برای کودک که هزینه های جانبی

منهای خوراک و تقویتی ها 

که حداقل باید هفته ای چند وعده پروتیین حیوانی مرغوب مصرف کنید

الان در کمترین حالت ۱۰تومن خرج یک زندگی کفاف نمیده  و زیر خط فقر به نظر من محسوب میشه 

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
2728
آخه گفتین ۲ تومن 😓

با دقت نخوندی گفتم با ازمایشات سونو و ویزیت دکترم از روز بیبی چک مثبت شدن تا حالا بیشتر از پنج بار رفتم پیشش 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2740