2737
2734

اینا همش بستگی به برنامه هایی داره که براش داری

من خودم دوس دارم حتما دو یا سه زبان بلد باشه

حتما یه ورزش خرفه ای دنبال کنه 

و ساز بزنه 

خب اینا خرجش زیاده

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا همش بستگی به برنامه هایی داره که براش داری من خودم دوس دارم حتما دو یا سه زبان بلد باشه ...

ایناخرجای بعدشع ..توی دوره ی حاملگی زایمان و..

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

به نظر من حداقل ماهی ده تومن باید بتونید خرج کنید تا یک زندگی خیلی معمولی برای بچتون فراهم کنید

البته خیلیا با خیلی کمتراز این مبلغ ها چندتا چندتا بچه میارن

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

اینجا ۲۰ تومن هم براشون کمه بعضیا ...با حقوق کارمندی هم میشه چندتا بچه داشت باید خلاق بود و علم و مهارت داشت تا انسان تربیت کرد....اگه میخوای هرچی که خودمون نداشتیم داشته باشه میلیاردها هم کمه

2738

ببین اگه خونه داری یا مستاجر جاهای خوب تامتوسط هستی و تواناییشو داری بچتو کلاسی چیزی بفرستی براش تغذیه و لباس و اسباب بازی درحد قابل قبول بخری و بیمه داشته باشی بچه بیار میزان حقوق هم خودت حساب کن ببین با چقد حقوق میتونی جورکنی

خب هر که بامش بیش برفش بیشتر، شما هرچقدر حقدق داشته باشی همون قدر برنامه ریزی میکنی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

کمتر از ۸ تومن نباشه

البته من هنوز تو خرج و برج بارداری ام

نمیدونم به دنیا بیاد چقدر احتیاج خواهیم داشت😂

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
ایناخرجای بعدشع ..توی دوره ی حاملگی زایمان و..

خب اونا کم نیست اما به نظرم آینده اش و توانایی برای از پسش براومدن مهم تره

الان اگر بری خصوصی طبیعی ۱۰ و سزارین ۱۱ تومنه

من تا الان هزینه سونو و ازمایشام شدم دو تومن تقریبا با ویزیت دکتر ده هفته ام

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ببین اگه خونه داری یا مستاجر جاهای خوب تامتوسط هستی و تواناییشو داری بچتو کلاسی چیزی بفرستی براش تغذ ...

خونه داریم ماشین داریم ولی هرچی حساب میکنم خیلی ازچیزایی ک هتوز خودم میخامونمیتونم فراهم کنم پس میگم ن‌‌‌‌..

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
بنظرت چن درصرجامعه حقوقشون ۱۰ هس؟؟😁

والا تو تهران که اکثرا بالای ده  هستن چون اگر اجاره نشین باشی پنج تومن کرایه میدی فقط 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706