2733
2734
عنوان

توصیه هایی برای حفاظت کودکان در برابر سوء استفاده جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 17063 بازدید | 156 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میسانا

مامان بابک چقد اسم قشنگی برای پسرت انتخاب کردی. مدتها بود این اسم رو تو نی نی سایت ندیده بودم

ممنون میسانا جان.
یادت باشد! تو یادگار روزهایی هستی که نه فراموش می شوند و نه تکرار...
من یه بار وقتی کلاس دوم بودم تو مدرسه یکی از دوستام بهم گفت بیا بریم تو دسشویی اونجاهامون رو به هم نشون بدیم. بعد واقعا رفتیم و اون شلوارش رو کشید پایین و بهم نشون داد. بعد می گفت سر کلاس به اونجای هم دست بزنیم از زیر نیمکت. که این کارو نکردچون جاهامون رو از هم دور کردن. یعنی اون بچه مورد سو استفاده قرار گرفته بود؟
2738
سلام
یکی از دوستانم لینک تاپیک مفیدتون رو برام گذاشت.خیلی خوب بود
فقط گفتید اگر نکته ای به نظرمون میرسه بگیم که من یک نکته به نظرم رسید!
به هر حال فرهنگ ما به شکل کشورهای آزاد نیست.ممکنه حرفم به نظرتون کمی متحجرانه باشه ولی بهتره مادرایی که دختر دارند کمی دختراشون رو پوشیده تر بیارن بیرون.باور کنید مریض روانی زیاده.من همسرم با این که هیچ تعصب دینی نداره و خیلی دنیا دیده هست ولی همیشه میگه تو این کشور اگر دختر داشته باشم هرگز با پای لخت بیرون نمیارمش...
یک روز من همین طور داشتم از بالای پنجره خیابون رو نگاه میکردم یک خانم با دخترحدودا ده سالش که دامن کوتاهی پوشیده بود داشتند از خیابون رد میشدند.یک مرد مریض هم دنبال این دو راه افتاده بود و چنان نگاه های کثیفی به پاهای این دختر بچه میکرد که حالم به هم خورد.باورتون میشه دهنش باز مونده بود و دنبال این دو تا میرفت
من خیلی ناراحت شدم.و واقعا اگر دختری داشته باشم سعی میکنم بیرون لباس باز و کوتاه تنش نکنم
مردم ما به دختر حتی تو سن کم هم نگاه جنسیتی دارند و این ممکنه باعث آسیب دیدن اون کودک بشه
و یک نکته دیگه که نمیدونم ربطی به تاپیک داره یا نه این هست که دست و گردن دختر بچه ها رو پر از طلا و اشیای قیمتی نکنیم.این طفل معصوم ها خیلی بی دفاعند و ممکنه همین چیزها باعث تحریک برای ربودن و یا دراووردن این وسایل با خشونت از دست و گردنشون بشه
حرفت ابدا متحجرانه نیست.
این فرهنگ ماست که متحجرانه ست و متاسفانه ناگزیریم که با تمهیداتی از قبیل پوشش بیشتر،ریسک سوء استفاده از دخترانمون رو پایین بیاریم.
مرسی از تذکرت.
یک دنیا ممنون عزیزم خیلی عالی و آموزنده بود .

برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
خدا عاقببت را بخیر کنه
با ذکر اسمت اینجا هم کپی کردم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=679258&PostID=26527855&login_time=12/22/2013%204:02:05%20PM#26527855
ما اولین بار است که تجربه بندگی داریم اما او قرنهاست که خداست .... پس ارام باش
2706