2733
2734
ببخشید بچه من گوه میخوره اونا رو بخاد  وقتی کنترلی تو رفتارشون ندارن ادم چند سال صبر کنه بزنن ...

واقعا..خانواده ی شوهرمن به شدت اهل مقایسه هستن،همیشه پسربزرگمو با بچه های فامیل مقایسه کردن تابگن پسرمن هیچی نیس..من اهمیت ندادم..کم کم پیشرفت کردن،پسربزرگمو با کوچیکه مقایسه میکردن تابگن بزرگه هیچی نیس😐پسربزرگم بادیدن کارشون عصبی میشد..اصلن نمی فهمیدن دارن بین بچه هام،حسادت ودشمنی ایجاد میکنن..الان چند ماهه ریختشونو ندیدم حالم خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا..خانواده ی شوهرمن به شدت اهل مقایسه هستن،همیشه پسربزرگمو با بچه های فامیل مقایسه کردن تابگن پس ...

منم حالم با اونا خیلی بد بود خیلی 

دو هفته هست ریختشونو نمیبینم خیلییییی شادم

فقط تنها نگرانی من اینه نکنه خدایی نکرده شوهرم کاری کنه بیان برای اشتی 

اش همون کاسه همون

میخام تا قیامت قهر باشم

.
من شوهرمو ازاد گذاشتم بره بیاد بازم حواشی داره؟

بله ممکنه همسرتون بره بگن چرا نیومد مگه ما چی کردیم همسرتون از تنها رفتن خسته بشه و غر بزنه و....

به نظرم نگه داشتن حد تعادل خیلی بهتره شاید بتونی بهتر رابطه رو مدیریت کنی و مجبور به قطعش نباشی 

منم حالم با اونا خیلی بد بود خیلی  دو هفته هست ریختشونو نمیبینم خیلییییی شادم فقط تنها نگرانی ...

من برای اینکه بااونا قطع رابطه باشم،باخانواده ی خودمم قطع رابطه کردم..تادیگه بهانه ای نباشه..انقدرازشون متنفرم که اندازه نداره..فقط افسوس میخورم که چرا قبل بدنیااومدن پسرام این زندگی رو تموم نکردم..

من برای اینکه بااونا قطع رابطه باشم،باخانواده ی خودمم قطع رابطه کردم..تادیگه بهانه ای نباشه..انقدراز ...

واقعا الان راحتی؟ جاری ندارید؟ منم قطع رابطه کردم تازگی‌ها. ولی جاریم خیلی موش میدونه وخودشامیچسبونه بهشون که بگه بامن خوبن. 

واقعا الان راحتی؟ جاری ندارید؟ منم قطع رابطه کردم تازگی‌ها. ولی جاریم خیلی موش میدونه وخودشامیچسبونه ...

آره راحتم..هربار منو میدیدن،کلی متلک مینداختن بهم،تامدتها داغون میشدم..نه جاری ندارم فعلن..ولی اگرم بود برام فک نکنم برام مهم باشه که اونو دوست دارن یاباهاش خوبن..نیومده می‌دونم که عزیز دلشون هست،مبارکشون باشه😆😐

2706