2737
2734
عنوان

کدومتون کرونای جدید رو گرفتین؟سوال دارم میشه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 112 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنگی نفس دارم چهارروزه 

فردا میخوام برم عکس ریه بگیرم 

هنوز نمیدونم 👀

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
دو روز اول تک سرفه شاید روزی ۵ تا چند تا عطسه که اصلا فک نمیکردی کرونا باشه سینوس هامم چرکی شد وخلط ...

من دقییییقا همینم

خب الان چه طوری

دارو دادن؟

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2742
من یک کرونایی روز 6هستم  هر روز به یه شکله یه روز خوب و عالی یه روز افتضاح  یه روز بدن د ...

منم الان یه هفتس درگیرم البته تست ندادم رفتم دکتر گفت علایم کروناس،بدن درد و بی حالی کلا علایم سرما خوردگی دارم دماغ و گلوم میسوزه انگار

اره عزیزم مواظب خودت باش.فشارت پایینه.شوهرمنم اینجوری بود.بنظرم برو درمانگاه

نگو 😢

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
تنگی نفس نداری؟

من که گرفتم ریه هام با نفس کشیدن میسوخت مپل اینکه دود استنشاق کنی ولی اصلا سرفه نداشتم این جدیده بیشتر سرگیجه و تهوع و استفراق داره اولش و افت فشار 

پسرمو یه صلوات مهمون کنید که حالش زودتر خوب بشه
2740
منم الان یه هفتس درگیرم البته تست ندادم رفتم دکتر گفت علایم کروناس،بدن درد و بی حالی کلا علایم سرما ...

منم دقیقا

خودمو گرفتم ب  عسلو و پونه و ...

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
فعلا ندارم تنگی نفس و سرفه بعد جور دل پیچه و تهوع از عصر افتاده به جونم  فک کنم مدل من گوارشی& ...

واسه منم فک کنم گوارشیه یعنی دل پیچه جوری اومد تو شکمن از شدت درد و بیحالی داشتم تو دسشویی میخوردم زمین یعنی یه لحطه فک کردم اخرای عمرمه

دو روز اول تک سرفه شاید روزی ۵ تا چند تا عطسه که اصلا فک نمیکردی کرونا باشه سینوس هامم چرکی شد وخلط ...

من روز ۱۴ هستم  ادم جوری غافلگیر میشه که فکرشم نمیکنه همه به من میگفتن توهم زدی   تمام علایم سرما خوردگیه در بعضیا بیشتر وشدید بعضیا ضعیفه  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
من که گرفتم ریه هام با نفس کشیدن میسوخت مپل اینکه دود استنشاق کنی ولی اصلا سرفه نداشتم این جدیده بیش ...

یعنی ریت درگیر شده بود؟

لعنت به این استرس 

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....

منم سینوس هام چرک کردن اینش خیلی اذیتم میکنه روز سوم چهارمم

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
آره

خوب خوب بودما

دراز کشیدم

یه دفعه ای با یه حرکت سریع پاشدم ، سرگیجه و تهوع بهم دست داد

انشالله که از کم خونی باشه 😔

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2706