2737
2739
عنوان

کدومتون کرونای جدید رو گرفتین؟سوال دارم میشه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 112 پست
نگو 😢

مگه چی هست دیگه الان درمان داره نترس.چون میگه سرگیجه دارم‌میگم فشارت  خیلی پایین نیاد اگر دستگاه فشار داری که نیاز نیست جای بری فقط خودت یه چی شیرین بخور

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
تست دادی؟

اره

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الان یه هفتس درگیرم البته تست ندادم رفتم دکتر گفت علایم کروناس،بدن درد و بی حالی کلا علایم سرما ...

منم تست ندادم خودم قرنطینه کردم دقیقا اولش مثل سرما خوردگیه بعد میزنه به همجا ادم 

من دوماه پیش شوهرم کرونا گرفت ازش نگرفتیم حالا زورم گرفته بعد دوماه دستم بند شده خودم به جهنم بچه امم ازم گرفته اعصابم داغون شده

2728
من روز ۱۴ هستم  ادم جوری غافلگیر میشه که فکرشم نمیکنه همه به من میگفتن توهم زدی   تما ...

خاتوادت گرفتن ازت ؟

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
2740
مگه چی هست دیگه الان درمان داره نترس.چون میگه سرگیجه دارم‌میگم فشارت  خیلی پایین نیاد اگر دستگا ...

دعا کن کرونا نباشه 😔😔

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
واسه منم فک کنم گوارشیه یعنی دل پیچه جوری اومد تو شکمن از شدت درد و بیحالی داشتم تو دسشویی میخوردم ز ...

واییی درسته دقیقا منم همینجوریم امروز یعنی انقدر لعنت کردم این خفاش خورای احمقا که نگو 

عزیزم  کرونا هست ....اگه سر گیچه داری ریه ت درگیر شده.....

ریه م درگیر بشه ، یعنی خیلی بده ؟ 😔

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
خوب خوب بودما دراز کشیدم یه دفعه ای با یه حرکت سریع پاشدم ، سرگیجه و تهوع بهم دست داد انشالله که ...

این طور که میگی کم خونی و افت فشاره هر کس که گرفته اولش با بی حالی شروع شده من خودم دو روز حس نداشتم از جام بلند شم بعد علایم شروع شد

پسرمو یه صلوات مهمون کنید که حالش زودتر خوب بشه
2706