2752
2734

دکتر برای من قرص فمودین نوشته بودولی دارو خونه اشتباهی فاموتیدین داده ومنم نفهمیدم خوردم

فمودین(اختلالات قاعدگی )

فاموتیدین(سوزش وترش کردن معده وزخم معده)

هرروز صبح دوتا ناشتا خوردم یعنی دکتر فمودین رو گفته بود اینطور بخورم.

الان سوزش وترش کردن معده گرفتم 

این خطری داره؟الان چیکارکنم؟

لطفا براعاقبت بخیری همه جوونا وبعدش من یک صلوات بفرستین مچکرم😘

خاااااک بر سر این تکنیسین های بی مصرف و بیسواد...

با جون مردم به راحتی بازی میکنن احساس میکنن دکتر هم هستن

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاااااک بر سر این تکنیسین های بی مصرف و بیسواد... با جون مردم به راحتی بازی میکنن احساس میکنن دک ...

الهی آمین

2731

اینو برو به دارو خونه بگو که تخصصشون توی دارو هست از هیچ کس دیگه ای نپرس

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

برو شکایت کن لطفا.. پدر طرفو دربیارن

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
اینو برو به دارو خونه بگو که تخصصشون توی دارو هست از هیچ کس دیگه ای نپرس

اوناکه تخصص داشتن اشتباهی دارو دادن

فاموتیدین خوردی ناشتا؟؟؟؟ فاموتیدین مشکلی ایجاد نمیکنه هاا...خودش واسه معده درد و اسید معده هست..نگر ...

بله ناشتا فاموتیدین خوردم در صورتی باید فمودین میخوردم

شاید هر دوتاش یکی هست مثل بعضی داروها... نگاه کردی از این نظر ببینی یکیه یا نه؟

نه یکی نیست نگاه کردم

فاموتیدین خوردی ناشتا؟؟؟؟ فاموتیدین مشکلی ایجاد نمیکنه هاا...خودش واسه معده درد و اسید معده هست..نگر ...

بعدش باید غذا بخوری 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706