2733
2734
عنوان

چقدر به آخرت اعتقاد دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 154 پست
سیاحت غرب برای کی هست عزیزم؟

عزیز چون صوتی گوش دادم نمیدونم😂

ولی یه نظر من اینو نخونی بهتره.... چون هم یکم ترسناکه، هم اطلاعات راجعبش کمه 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلاام قشنگم خداروشکر، فدات بشم دل تنگت بودم😁😍❤❤

وایییی دل تنگ منننننن😍مرسییی 

جات اینجاس❤️

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
یکی دید زدم همه تاپیکاش عالی بود😂😅

برم. ببینم پس😍

2731
@رهگذر70   عزیزم تاپیکتون رو دیدم، احسنت، با اجازه سیو میکنم شاید بعدا ازش استفاده کنم راضی ب ...

سلام.ممنون لطف دارین.منتظر بودم و دیدم این مدعیان همه رفتن تو سوراخ موش.😆حتما کپی کنید و ذخیره کنید.اصلا نیازی به اجازه نیست از جانب شما‌.خدا میدونه اگه عقد بود و همچین دعوایی شده بود چیکار میکردن.قفلش کردم چون گفتم ممکنه دعوا بشه اما ممکنه هم بعدا باز کنم قفلش رو و بحث کنیم باهاشون 😆البته جوابی ندارن فقط میان بیخودی دعوا راه میندازن😁

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
یکی دید زدم همه تاپیکاش عالی بود😂😅

عهههه تاپیکشون ترکیددددد

عزیز چون صوتی گوش دادم نمیدونم😂 ولی یه نظر من اینو نخونی بهتره.... چون هم یکم ترسناکه، هم اطلاعات ...

عههه باشه عزیزم مرسی ک گفتی😂❤😍😍

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام.ممنون لطف دارین.منتظر بودم و دیدم این مدعیان همه رفتن تو سوراخ موش.😆حتما کپی کنید و ذخیره کنید ...

تاپیکتون ترکید😭

عههه باشه عزیزم مرسی ک گفتی😂❤😍😍

💓💓

من خیلی اعتقاد دارم  دلبسته ی دنیا نیستم شکر خدا، یعنی ب داده و نداده ی خدا قانعم چون میدونم ا ...

فدات هرچی طلا داری بیا بدشون من اصلانصف  منپول لازمم شدید اگه واقعا قانعی فکر کن نداری

بعله عالی بود من الان دیدم👌👌 @رهگذر70    

سلام.ممنون از شما.اگه خواستد کپی کنید و ذخیره کنید.بالاخره نبابد در مقابل اسن مسائل سکوت کنیم ما مسئول هستیم دیگه مثل خودشون که اگه یه دختر ۱۷ سال و ۱۱ ماه  ۲۹ روز سن داشته باشه اگه نکاح کنه به همه این افراد بابد جودب پس بده.اینم چالش برعکسه😆

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
سلام.ممنون از شما.اگه خواستد کپی کنید و ذخیره کنید.بالاخره نبابد در مقابل اسن مسائل سکوت کنیم ما مسئ ...

ممنون ولی ترکوندن! 💔

سلام.ممنون لطف دارین.منتظر بودم و دیدم این مدعیان همه رفتن تو سوراخ موش.😆حتما کپی کنید و ذخیره کنید ...

واایی ترکیددد عزیزم😭

دقیقا همینطوره حالا اینجا ممکنه بیان ماروهم بترکونن ولی حرف حق رو نمیشه کاریش کرد🤭😂 میشه دوباره بزنی تاپیکو؟🥺🥺🥺🥺

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم