2737
2734
عنوان

چقدر به آخرت اعتقاد دارید؟

1492 بازدید | 154 پست

اصلا بهش فکر میکنین؟

به قول معروف چه کار هایی میکنید که آخرتتونو بخرید؟؟

دلبسته ی دنیایید یا نه؟؟

بیاید یکم راجب این قضیه حرف بزنیم

هر کی هر چی میدونه بگه!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@عروس_خانومااااا     @بانوی_بی_نشان  

سلام عرض ادب 

خیلی فکر میکنم به اخرت در حدی که شوهرم میگه دیوونه ام کردی😂😂😂

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2740

من خیلی اعتقاد دارم 

دلبسته ی دنیا نیستم شکر خدا، یعنی ب داده و نداده ی خدا قانعم چون میدونم این دنیا فانیه

برای آخرتم شاید برا بعضیا مسخره باشه چادر سرم می کنم و خیلی سعی می کنم دل نشکنم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
چه فکرایی مثلا

مثلا فکر میکنم آیا توشه ای که میبرم به دردم میخوره یا نه🙁

کتاب هم چند تا خوندم که تلنگر زده بهم در مورد آخرت 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
😂😂چطوری خواهری نازم؟🥺😍

سلام سامیه جونم❤️😘

خوبم شما خوبی 💋

من خیلی اعتقاد دارم  دلبسته ی دنیا نیستم شکر خدا، یعنی ب داده و نداده ی خدا قانعم چون میدونم ا ...

خدا خیرتون بده عالیه