2737
2734
عنوان

چقدر به آخرت اعتقاد دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 154 پست
سیاحت غرب برای کی هست عزیزم؟

عزیز چون صوتی گوش دادم نمیدونم😂

ولی یه نظر من اینو نخونی بهتره.... چون هم یکم ترسناکه، هم اطلاعات راجعبش کمه 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاام قشنگم خداروشکر، فدات بشم دل تنگت بودم😁😍❤❤

وایییی دل تنگ منننننن😍مرسییی 

جات اینجاس❤️

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
یکی دید زدم همه تاپیکاش عالی بود😂😅

برم. ببینم پس😍

2742
@رهگذر70   عزیزم تاپیکتون رو دیدم، احسنت، با اجازه سیو میکنم شاید بعدا ازش استفاده کنم راضی ب ...

سلام.ممنون لطف دارین.منتظر بودم و دیدم این مدعیان همه رفتن تو سوراخ موش.😆حتما کپی کنید و ذخیره کنید.اصلا نیازی به اجازه نیست از جانب شما‌.خدا میدونه اگه عقد بود و همچین دعوایی شده بود چیکار میکردن.قفلش کردم چون گفتم ممکنه دعوا بشه اما ممکنه هم بعدا باز کنم قفلش رو و بحث کنیم باهاشون 😆البته جوابی ندارن فقط میان بیخودی دعوا راه میندازن😁

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
یکی دید زدم همه تاپیکاش عالی بود😂😅

عهههه تاپیکشون ترکیددددد

عزیز چون صوتی گوش دادم نمیدونم😂 ولی یه نظر من اینو نخونی بهتره.... چون هم یکم ترسناکه، هم اطلاعات ...

عههه باشه عزیزم مرسی ک گفتی😂❤😍😍

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام.ممنون لطف دارین.منتظر بودم و دیدم این مدعیان همه رفتن تو سوراخ موش.😆حتما کپی کنید و ذخیره کنید ...

تاپیکتون ترکید😭

2740
عههه باشه عزیزم مرسی ک گفتی😂❤😍😍

💓💓

من خیلی اعتقاد دارم  دلبسته ی دنیا نیستم شکر خدا، یعنی ب داده و نداده ی خدا قانعم چون میدونم ا ...

فدات هرچی طلا داری بیا بدشون من اصلانصف  منپول لازمم شدید اگه واقعا قانعی فکر کن نداری

بعله عالی بود من الان دیدم👌👌 @رهگذر70    

سلام.ممنون از شما.اگه خواستد کپی کنید و ذخیره کنید.بالاخره نبابد در مقابل اسن مسائل سکوت کنیم ما مسئول هستیم دیگه مثل خودشون که اگه یه دختر ۱۷ سال و ۱۱ ماه  ۲۹ روز سن داشته باشه اگه نکاح کنه به همه این افراد بابد جودب پس بده.اینم چالش برعکسه😆

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
سلام.ممنون از شما.اگه خواستد کپی کنید و ذخیره کنید.بالاخره نبابد در مقابل اسن مسائل سکوت کنیم ما مسئ ...

ممنون ولی ترکوندن! 💔

سلام.ممنون لطف دارین.منتظر بودم و دیدم این مدعیان همه رفتن تو سوراخ موش.😆حتما کپی کنید و ذخیره کنید ...

واایی ترکیددد عزیزم😭

دقیقا همینطوره حالا اینجا ممکنه بیان ماروهم بترکونن ولی حرف حق رو نمیشه کاریش کرد🤭😂 میشه دوباره بزنی تاپیکو؟🥺🥺🥺🥺

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706