2733
2734
عنوان

چقدر به آخرت اعتقاد دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 154 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@رهگذر70   عزیزم تاپیکتون رو دیدم، احسنت، با اجازه سیو میکنم شاید بعدا ازش استفاده کنم راضی باشیا😁🤭❤ولی اگر باز میکردی خیلی بهتر بود❣❣❣

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

خیلی زیاد 

گاهی از ترس پیش خدا گریه میکنم که منو به خاطر گناهام ببخشه

دلبستگیم هم خانوادم هستن بهشون فکر میکنم اگه نبینمشون دلم میگیره وگرنه بقیه چیزا همه فانی

همیشه هم بهش فکر میکنم و خدارو تو ذهنم تصور میکنم

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
خدا ازت قبول کنه انشالله 🌹😍

فدات شم، مرسی💖🙏

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
میشه معرفی کنی؟

حتما. 

سه دقیقه در قیامت 

شنود 

آنسوی مرگ 

بازگشت رو قصد دارم بخونم. 

کتاب سیاحت غرب رو هم صوتی اش رو گوش دادم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
خدا خیرتون بده عالیه

قربان شما، ممنونم 😍😘🌹

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
مثلا چه چیزایی

حجاب کامل مو در آینده هم می‌خوام اگر بشه برم نمیخوام شال بپوشم ولی نه اینکه بخوام شلوارک و‌تاپ بپوشم یه تیپ معمولی شیک ولی بدون شال چیزای دیگه خیلی نیست ولی یادم نمیاد این میشه گفت اصلی ترینشه

@رهگذر70   عزیزم تاپیکتون رو دیدم، احسنت، با اجازه سیو میکنم شاید بعدا ازش استفاده کنم راضی ب ...

بعله عالی بود من الان دیدم👌👌

@رهگذر70    

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
قربان شما، ممنونم 😍😘🌹

خدانکنه عزیز 💓💓