2726
عنوان

Music 🎧🚶‍♀️🎵🎶

193 بازدید | 21 پست

سلاملیکم 😁💛

بیاید اسم آهنگ هایی که دوست دارید رو بگید 😍

از اون آهنگ خوب ها معرفی کنیدا😉⚡

خودم آهنگ هایی که دوست دارم :👇💛

غمگین :

1_ Lovely از billie eilish

2_ I Love you از billie eilish

3_تبر از علی یاسینی 

شاد :

1_ Dinero از Trinidad Cardona

2_ I wanna be your slave

3_ مثلا از زانکو 

بازم تونستم براتون میزارم 🤯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو.راغب 

عشق وگناه .رضابهرام 

دنیا .سامان جلیلی

شاهنشین .ایوان بند 

معاف ایوان بند 

نمیگم یهومیرم .طلیسچی 

کسی که دیگه رفت .طلیسچی 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ممنون عزیزم ❤🤤

خواهش میکنم 💖

ولی پیشنهادمیکنم دان نکن یااول گوش کن بعددان کن .فکرنکنم به سلیقت بخوره😅

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706