2733
2734
عنوان

خسته شدم دیگ😭

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 58 پست
چشم یادم میمونه خیلی محتاج دعاتم

حتما

دعا میکنم خیلی راحت ان شاءلله نی نی نازتو بغل بگیری😍

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
تا وقتی یک سال نشده آدم خیلی نا امید نمیشه بیشتر ترس و استرسه ولی از بس گفتن اگ سالم باشی تا یک سال ...

واقعا درست میگی ممنونم بابت دعای قشنگت انشالله توهم به خواسته ی دلت برسی عزیزم 😍🥰

اللهم همان که میدانی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سخت نگیر...منم‌یه باردازی خارج‌رحم داشتم‌که درگیر پایین اومدن بتا هستم الان و ۳۴  سالم هست ولی ...

من عاشق بچم

از اولم بودم

هیچ وقت فکر نمیکردم دیر باردار شم

تو تصوارتم همیشه زود مامان میشدم

بچه های فامیل همه عاشق من هستن از بس بچه دوستم😭

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
من عاشق بچم از اولم بودم هیچ وقت فکر نمیکردم دیر باردار شم تو تصوارتم همیشه زود مامان میشدم بچه ...

منم همینم...اتفاقا بازی سرنوشت هنینجوری پیش میبره، کسی که بیشتر میخواد کمتر میگیره

نمیدونم چی میشه که اینجوری مسشه‌ولی امیدوارم همگی به ارزومون برسیم😍😍🌹

منم همین حسو دارم فکر میکنم هیچ وقت طعم مادر شدنو نمیچشم هعی 😭😭😭😭دل منم خیلی گرفته 

چند وقته اقدامی؟

تیکر بارداری چیه زدی😅

2738

سلام خانما هرکیو میشناسید بچه نداره یا میخواد بچه دار بشه بگید  روز اول ماه محرم به نیت حضرت ذکریا وحضرت  علی اصغر روزه بگیرن خییییلی جواب میده یادتون نره این پیام رو تو گروه هاتون پخش کنید تا کسی بی خبر نباشه..التماس دعا 🙏

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

این پیام تو گروه ما بود

ضرر نداره انجام بده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
منم همینم...اتفاقا بازی سرنوشت هنینجوری پیش میبره، کسی که بیشتر میخواد کمتر میگیره نمیدونم چی ...

ان شاءلله

آره واقعا.....من تاحالا طعم رسیدنو نچشیدم

دوس دارم یه بار به عشقم برسم ببینم اون شوق تو اون لحظه چ حسی داره....

ی روز ب خاطر مادرم از عشقم گذشتم و برای همیشه اون آدم قبلی رو دفن کردم

حالا خستم توان دوباره دست و پا زدن و نرسیدن و ندارم