2737
2739
عنوان

خسته شدم دیگ😭

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 58 پست

من همش دعا میکنم خدایا به همه ی منتظرا بده از صدقه سر اونا ب منم بده🌹🌹🌹

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
چند ماهه دکتر نوشته قبول نمیکنه میگ خدا بخواد میده یکمم بهش اسرار کنم میگ بزار تو ببینیم درمان می ...

انشاالله که طوری نیست . باهاش صحبت کن بگو محض احتیاط . یا بگو رفتم دکتر گفته با آزمایش همسرت بیا . یجوری ببر دیگه بخاطر این میگم که خیالت راحت شه و خدایی نکرده اگه مشکلی بود زود پیگیر درمان بشی. وقتی بیشتر از یه سال اقدام منظم داشته باشی و نتیجه نده باید هر دو بررسی بشین عزیزم. 

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله که طوری نیست . باهاش صحبت کن بگو محض احتیاط . یا بگو رفتم دکتر گفته با آزمایش همسرت بیا . ی ...

میدونم میگم سر یکسال هم دکتر براش آزمایش نوشت و خیلی هم اسرار کردم

ولی خانوادگی خیلی ب خودشون مطمئنن

من ی عمه دارم ک بعد ۱۶ سال بچه دار شد همش اونو تو سر میزنن

میگن تو ژن شما نازایی هست😞

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
میدونم میگم سر یکسال هم دکتر براش آزمایش نوشت و خیلی هم اسرار کردم ولی خانوادگی خیلی ب خودشون مطمئن ...

نه عزیزم اینطور نیست . همسر منم می‌گفت ما خانوادگی مشکلی نداریم و واقعا هم نداشتن ولی بعد مشخص شد که همسرم مشکل داره و نیاز به ای وی اف هست. البته من ماهی که اقدام کردم پیگیر هم شدم و نذاشتم بیشتر شه.باید باهاش صحبت کنی و قانعش کنی اگه مشکلی نداره با گفتن درست نمیشه دکترا مدرک میخوان. 

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜
2731
نه عزیزم اینطور نیست . همسر منم می‌گفت ما خانوادگی مشکلی نداریم و واقعا هم نداشتن ولی بعد مشخص شد که ...

نمیدونم والا تلاشمو میکنم

اگ مشکل داشته باشه چی کار میکنن؟

دارو میدن یا حتما باید ای یو ای و ای یو اف کرد؟

نمیدونم والا تلاشمو میکنم اگ مشکل داشته باشه چی کار میکنن؟ دارو میدن یا حتما باید ای یو ای و ای یو ...

انشاالله که بزودی خدا معجزشو تو دلت بذاره. اگه مشکل خاصی نباشه با دارو حل میشه وگرنه عمل ،ای یو ای یا ای وی اف . انشاالله به هیچ کدوم نیاز نباشه و طبیعی باردار بشی عزیزم.

انشاالله که بزودی خدا معجزشو تو دلت بذاره. اگه مشکل خاصی نباشه با دارو حل میشه وگرنه عمل ،ای یو ای ی ...

ممنوووون جواب دادی عزیزم😍

دعا میکنم ان شاءلله خیلی زود طبیعی باردار شی پیش خدا هیچ کاری نداره خدایا به این دوستم و همه ی منتظرا نی نی سالم و صالح بده🌹

ممنوووون جواب دادی عزیزم😍 دعا میکنم ان شاءلله خیلی زود طبیعی باردار شی پیش خدا هیچ کاری نداره خ ...

ممنون عزیزم از دعای قشنگت. آره واقعا واسه خدا کاری نداره اون اگه بخواد همه چی میشه.انشاالله به زودی همین ماه بحق شش ماهه آقا امام حسین دلت شاد بشه . نگران نباش توکل به خدا . مطمئنم بی جواب نمیذاره

2740

عزیزم انشالا که خیر این باشه که زود بچه دار بشی، ولی ولی برای اجابت دعا از خدا بخواه و رها کن و زمانش رو بسپار به خودش، سخت ترین کار رخا کردنه ولی اگر ااز ته دل دعا کنی و از ته دل رها کنی فوق العاده است

ممنون عزیزم از دعای قشنگت. آره واقعا واسه خدا کاری نداره اون اگه بخواد همه چی میشه.انشاالله به زودی ...

ان شاءلله ممنون واقعا حالم بهتر شد

خیلی برات دعا میکنم توهم برام دعا کن

ما با زبون هم گناه نکردیم پس دعامون درحق هم میگیره ان شاءلله😍😍😍😍

عزیزم انشالا که خیر این باشه که زود بچه دار بشی، ولی ولی برای اجابت دعا از خدا بخواه و رها کن و زمان ...

آره واقعا سخته....خیلی سخت

گاهی با خودم میگم اگ چند نفر اینجوری منتظر امام زمان بودن که ماها منتظر نی نی ایم(بلا تشبیه) تا حالا آقا ظهور کرده بود😔

اللهم عجل لولیک الفرج🌹🌹🌹🌹

ان شاءلله ممنون واقعا حالم بهتر شد خیلی برات دعا میکنم توهم برام دعا کن ما با زبون هم گناه نکردیم ...

حتما عزیزم خیلی لطف میکنی منم همیشه واست دعا میکنم . انشاالله دعاهامون در حق هم بگیره. انشاالله یه روزی هیچ مادر منتظری تو دنیا نباشه 

حتما عزیزم خیلی لطف میکنی منم همیشه واست دعا میکنم . انشاالله دعاهامون در حق هم بگیره. انشاالله یه ر ...

ان شاءلله😍🌹

درحال درمانم خیلی وقته جواب نگرفتم از همین خسته و ناامیدم

من دکترطب سنتی  هستم اگ بخوایی میتونم کمکت کنم خیلی هامشکل شماروداشتن با روش درمانی خودم درمان شدن اگ خواستی ایدی تلگرامتوبده تاباهم مشکلتوحل کنیم