2733
2739
عنوان

خسته شدم دیگ😭

575 بازدید | 58 پست

خیلی نا امیدم خسته شدم دیگ

یک سال و نیمه ک به خدا التماس میکنم بچه میخوام اما جواب نمیگیرم خیلی نا امید شدم

میدونم زمان زیادی نیست اما همه ی اونایی ک ده بیست سال بچه دار نشدن از اول ک ده بیست سال نبود

حس میکنم هیچ وقت مادر نمیشم

خیلی غمگینم😔

خیلی😞

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جمعه زایمان دارم خیلی استرس دارم برام دعا کن منم برای شما دعا میکنم هرچی چی دلت میخواد همون بشه  ...

خیلی برات دعا میکنم تووووورووووو خدا برام دعا کن دارم دیونه میشم😭😭😭😭😭😭😭😭

توروخدا زایمان کردی خیلی برام دعا کن😭😂😭😭

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
خیلی برات دعا میکنم تووووورووووو خدا برام دعا کن دارم دیونه میشم😭😭😭😭😭😭😭😭 توروخدا زایمان کرد ...

منم مثل توام . یه مادر منتظر فقط امیدم به خداست.برات دعا میکنم عزیزم ❤️ خداروشکر کن که مشکل خاصی نداری

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜
من چی بگم که تازه پنج ماهه و این حسو دارم 🥺🥺🥺

تا وقتی یک سال نشده آدم خیلی نا امید نمیشه بیشتر ترس و استرسه

ولی از بس گفتن اگ سالم باشی تا یک سال باردار میشی ک وقتی از مرز یک سال میگذره دیگ.........

دعا میکنم انتظارت ب هفت ماهم نکشه چه برسه یک سال❤

2738
واست دعا میکنم به برکت این ماه عزیز محرم‌ هرچه زود تر مامان شی و خدا حاجت دلتو روا کنه به حق انام حس ...

ممنون عزیز دلم❤❤❤❤

منم مثل توام . یه مادر منتظر فقط امیدم به خداست.برات دعا میکنم عزیزم ❤️ خداروشکر کن که مشکل خاصی ندا ...

چند وقته منتظری؟

من پلی کیستیکم

سخت نگیر...منم‌یه باردازی خارج‌رحم داشتم‌که درگیر پایین اومدن بتا هستم الان و ۳۴  سالم هست ولی تین فکر‌رو‌نمیکنم

نذار فقط مادربودن بخواد تعریفت کنه که از نرسیدن بهش اذیت بشی🌹🌹

2706