2733
2734

دختر عموم ۶بار امتحان داد تا قبول شد الان ماشاالله متخصص ارتوپد شده مطب زده 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه به اخرش فکر کن به حرف مردم اهمیت نده فقط چشم بدوز به اینده ی روشن و هیچی برات مهم نباشه 

دکتر شدی منویادت نره من تشویقت کردما😂

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2738
من دیدم بار پنجم قبول شد،

وااای پروفت  ننهههه

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

عزیزم رتبت خوب شده تاپیکتو دیدم. خواست خدا این بوده. من الان با 32 سال سن و تجربه هایی که دارم  جای شما بودم اصلا تردید نمیکردم و امسال انتخاب رشته میکردم حیف عمرته بخوای پشت کنکور صرف کنی. میدونی این نظر منه باز تصمیم و نظر نهایی با خودته دختر گلم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
وقتی قبول شه که نه دیگه زشت نیس  ولی اگه بار سوم هم کنکور داده و الان باز داره به خودش قول میگ ...

من کنکور ۴۰۰ سال سومم بود . ازمون قلم چی و ماز میرفتم خداشاهده تمام رتبه هام ز یر۲۰۰ بود از فروردین تا اخرش هم کلا دورقمی میشد ولی روز کنکور هزارتا مشکل مثلا مراقب اشتباهی ربع ساعت وقتم رو بجای یه نفر دیگه گرفت ..الان رتبم ۳۳۰۰ شده 

2706