2737
2739
عزیزم رتبت خوب شده تاپیکتو دیدم. خواست خدا این بوده. من الان با 32 سال سن و تجربه هایی که دارم  ...

بله بهم میگن برو فیزیو یا دارو ازاد ولی اصلاااااا دوست ندارم چون برای یه هدف دیگه درس خوندم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به هیچ وجه مهم نیست ایندت مهمه بعده ده سالم قبول بشی اخرش یک پزشکی و چند سال که بگذره فقط پزشکی توعه که روز به روز بیشتر تو چشمه و پیشرفتته و هیچکس اصلا یادش نیست که چجوری قبول شدی فقط حسرتتو میخورن 

2740
من کنکور ۴۰۰ سال سومم بود . ازمون قلم چی و ماز میرفتم خداشاهده تمام رتبه هام ز یر۲۰۰ بود از فروردین ...

دقیقا میدونستم همینی که میگی !

با ۳۳۰۰ بین الملل میاری 

یا مثلا تعهدی 

ولی در کل رشته هایی مثل فیزیوتراپی هم عالی هستن

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

یکی از اشناهای ما هم سن خودم بود، اون موند پشت کنکور من رفتم دانشگاه

سالی که من داشتم کارشناسی ارشدم رو تموم میکردم پزشکی قبول شد 😅 نمی‌دونم همه این ۶-۷ سالو واقعا جدی داشت می خوند یا الکی بود، اما به نظرم آخرش نسبت به من چیزی رو از دست نداد🤣🤣🤣

بله بهم میگن برو فیزیو یا دارو ازاد ولی اصلاااااا دوست ندارم چون برای یه هدف دیگه درس خوندم😢

عزیزم  اگه خانواده ت حمایت میکنن و روحیه نگه داشتن پشت کنکوری تو خونه شونو دارن و خودتم روحیه خوندن داری بمون

زشت که اصلا نیس ولی از دید منطقی بخوام بگممم الان سه بار کنکور دادی؟ رتبه ات چند شده؟ نسبت ب دوسال ...

رتبم ۳۳۰۰شده ..من خیلی خوندم بخدا رتبه ازمونهام دورقمی بوده مشکل برام پیش اومد روز کنکور از طرف یه خانم مراقب 

2706