2733
2734
از نظر من نه چون بجز هدفم به هیچی نمیتونمکر کنم ولی مردم خیلی خانوادمو اذیت میکنن با حرفاشون 

خب شما امسال انتخاب رشته کنید فقط رشته مورد علاقتون رو بزنید اگه شهر دور براتون مهم نیست پزشکی هممممه شهرها رو بزنین شاید خدا خواست و قبول شدین اگر قبول شدین که هیچی اگر نشدین هم چیزی رو از دست نمیدین

تاکید میکنم فقط رشته هایی که دوست دارین و اگر قبول بشین میرید دانشگاه رو بزنید که سال دیگه محروم نشید خدای نکرده

کانال اینستا کنکور توییت دکتر ناصرپور یکی از پست هاش درمورد همین موضوع هست به نظرم یه نگاه بندازید میتونه کمکتون کنه

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
هررشته ای بالاخره باید با روحیه ادم سازگار باشه ولی تربیت معلم رو حتی فکرشم نمیتونم بکنم

پزشکی اون چیزی که‌ تصورشو‌ میکنی نیس 

اینو تو ذهنت سیو کن یع‌ روزی به این‌ حرفم میرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رتبم ۳۳۰۰شده ..من خیلی خوندم بخدا رتبه ازمونهام دورقمی بوده مشکل برام پیش اومد روز کنکور از طرف یه خ ...

خببب پس اوضاعت خوبه

گفتم نکنه الان بگی هی هر سال حدود مثلا چهل هزار بودی 

احتمال پزشکی آوردنت سال بعد بالاس

منتهاااا احتمالات و مشکلات احتمالی رو همیشه باید در نظر داشت

خدای نکردههه ولی یه درصدم به این فکرکن سال دیگه رتبه ت بدتر شه تحت هر شرایطی

در هر صورت پشتکارت عالیه

2728
اینکه این شرایط مربوط به خودتونه

والا من بدبخت رو اشتباهی بغل دستیم ربع ساعت لباس هامو بررسی میکردن فکر کردن تقلب دارم و فکر کردن من بودم که رفتم دستشویی  ولی بعد ربع ساعت یه خانم دیگه اومد بهش گفت اون دختر بود رفت دستشویی ...شکایت هم کردیم فایده نداره 

2740
والا هم خودم دوس دارم بخونم هم خانوادم چون از هر لحاظ شرایط اوکی هست ولی مشکلمون حرف مردمه 

حرف مردم که باد هواست من به خاطر حرف مردم سال اول کنکورم رفتم دانشگاه چون نگن شاگرد ممتاز هیچی قبول نشد و برای هدفم نجنگیدم و پشیمونم ولی شما حتما شرایط رو بسنجین خوب سبک سنگین کنید و حتما هم برای پزشکی همه شهرها انتخاب رشته کنید تا بعد ببینید خدا چی میخواد

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
عه اسم کاربریتون مثل منه😍😍😂😂

ای جان به به  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
باشه چشم ممنون از راهنماییتون 😔😔😔

چشمتون بی بلا کاری نکردم 🌹

ناراحت نباشید بسپارین به خدا حتما حکمتی بوده 

والا هم خودم دوس دارم بخونم هم خانوادم چون از هر لحاظ شرایط اوکی هست ولی مشکلمون حرف مردمه 

پس حرف مردم اصلا اصلا برات مهم نباشه فدات شم امیدوارم موفق بشی و پاداش صبر و تلاشتو بگیری 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2706