2733
2739
عنوان

خیانت همسرم دلم خیلی شکسته درب و داغون خستم

| مشاهده متن کامل بحث + 7927 بازدید | 95 پست
از کجا میدونی خیانت میکنه؟ 

گوشیش ب دلش چسبیده چت ک میکنه ازم کجش میکنه من نبینم میره تو بالکن سیگار میکشه و با گوشی چت میکنه رمزش نمیدونم تو دستمم نمیزاره  شبا میگه میرم اسنب چون کارمنده یعنی میگه میرم اضافه کار شبا نمیاد تا دوازده شب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها نور زندگیم بچمه نمیدونم با این مادر بریده و سیاهبخت  چی میشه عاقبتش😭😭😭😭😭

مطمعنم براش بهترین مادر میشی امیدوارم خدا ب برکت وجود بچت هم ک‌ شده ی دنیا بهت ارامش بده 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
تنها نور زندگیم بچمه نمیدونم با این مادر بریده و سیاهبخت  چی میشه عاقبتش😭😭😭😭😭

اشتباهت این بود که بچه دار شدی اون بچه چه گناهی کرده 

و درباره شوهرت اگر تمام مال و اموال به نام زن باشه مرد هیچ غلطی نمیتونه بکنه

2731
تو یه بچه داری که میتونی باهاش خوشبخت بشی میتونی کار کنی مستقل زندگی کنی بچت بشه امید زندگیت نزار بچ ...

برعکس بچه ک بیاد غمت پیشتر میشه..چون عذاب کشیدن بچتم میبینی

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
برعکس بچه ک بیاد غمت پیشتر میشه..چون عذاب کشیدن بچتم میبینی

میتونی به عنوان مادر اجازه عذاب بهش ندی

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
یعنی جلو چشت داره بهت خیانت میکنه ؟میدونه ک تو خبر داری ؟؟

ن هاشا میکنه انکار میکنه قسم و قران من کاری نمیکنم اخه چرا گوشیش اینقد براش مهمه پس چرا نمیدش بهم چرا مخفیش میکنه  چرا بیست چهار ساعت چت میکنه 

گوشیش ب دلش چسبیده چت ک میکنه ازم کجش میکنه من نبینم میره تو بالکن سیگار میکشه و با گوشی چت میکنه رم ...

اینجوری میکنه و نمیزنی تودهنش 😐گوشی رو ازت کج کنه و هیچ نگییی؟؟؟؟ 

اگه رمز گوشیش با اثر انگشته شب که خابید به آرومی بزن رو انگشتش تا باز بشه 😶

2738
میتونی به عنوان مادر اجازه عذاب بهش ندی

بچه از گریه مادرش عذاب میکشه..بچه بدبخت منو انقدر عذاب میدن..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ن هاشا میکنه انکار میکنه قسم و قران من کاری نمیکنم اخه چرا گوشیش اینقد براش مهمه پس چرا نمیدش بهم چر ...

حق داری، مشکوکه

انشاءالله خدا بهت صبر بده، خیلی سختی کشیدی

نمیدونم چی بگم واقعا

2706