2410
2553

۲۳سالمه اندازه پیرزن پنجاه ساله شکستم داغونم شوهرم دوازده سال ازم بزرگتره این داغش بیشتره با این سن کمت خیانت کنه گردنش شکست بسکه بیست چهار ساعت چت میکنه و سیگار کوفت میکنه من نگاهش میکنم از خودم بدم میاد غرورم له میشه اخه من کودکی گوهی داشتم کودکیم فقط غم عذاب بوده مهر پدری ندیدم فقط کتک و فحش خوردن مامانم دیدم و خیانتایی ک با چشمم میدیدم به مامانم میشد باهاش بزرگ شدم انصاف نیست منتظر بودم بزرگ شم پشت این همه عذاب و تاریکی زندگیم یه نور روشنی خدا تو زندگیم بزاره خوشبخت شم از کودکیام فرار کنم ولی زندگیم از مال مادرم سیاهتره شده از مامانم بدبختر شد عاقبتم  تازه باردار هم شدم من مگه بندش نیستم چرا لیاقت هیچ خوشبختی تو هیچ دوره ای از زندگیم ندارم هر پایان تلخی یه خوشی داره یعنی خوشی زندگی من مرگه تمام همصحبتم همین تایپکاست و خدا

ازش بیزارم پسر خالمم هست دوسش ندارم ولی الان مجبورم تحمل کنم چون تنهام خیلی کسیو ندارم بهم دلخوشی بده امید بده جایی ندارم برم هیچ خاطره خوبی از زندگیم ندارم همش درد غصه گریه گریه گریه از وقتی فهمیدم دور برم چخبره تا الان ک ب این سن رسیدم و تمومی هم نداره میترسم خودمو بکشم جهنم باز عذاب بکشم نمیتونم داره میترکه دلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله دخترت به دنیا میاد میشه همدمت خدا بزرگه 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2456

😔

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2714

تو یه بچه داری که میتونی باهاش خوشبخت بشی میتونی کار کنی مستقل زندگی کنی بچت بشه امید زندگیت نزار بچت از الان عذاب بکشه میدونی دردای روحی رو جنین تاثیر بدی میزاره 

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

خاهر فقط زندگی تو اینجوری نیس..مال ما از تو بدتره.‌..نمیدونم میگن خدا هس ..کجاس چرا مارو نمیبینه ...خدا کجا نگاه میکنه ..چرا ی بار مارو نگاه نمیکنه..چه جور امتحانیه..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

اول بهتون بگم که واقعا از خدا میخوام بهتون صبر بده درد زیادی رو متحمل شدین

خوبه این رو بدونیم اتفاقای زندگی تقصیر خدا نیست بلکه حاصل تصمیمات خودمونه

به نظرم از هر جایی که اشتباه اومدید برگردید و هیچ زور و تحمیلی رو تحمل نکنین

انشالله که همه چیز درست بشه❤

2706