2737
2739
عنوان

خیانت همسرم دلم خیلی شکسته درب و داغون خستم

| مشاهده متن کامل بحث + 7936 بازدید | 95 پست

ای کاش موقعه ازدواج اختلاف سنی لحاظ میکردید

ای کاش ای کاش ای کاش اینقد از معنویات وخدا یک عده دور نمیشدیم

که غیرت و وجدان به باد فنا بره

هر وقت یاد خدا کم رنگ شد

به مرور انسانها دهشتناک میشوند

نماز رو جدی بگیرید

قلعه امنی هست

دوره پر از استرسی شده

وبی خدایی فریاد میکنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یه بچه داری که میتونی باهاش خوشبخت بشی میتونی کار کنی مستقل زندگی کنی بچت بشه امید زندگیت نزار بچ ...

اره برا همین بیشتر گریم میگیره برا اینکه این چ گناهی کرده دارم ازیتش میکنم اخه مامانمم رو من ک باردار بود مث کلفت کار میکرد بعد مادر شوهر پست و خواهر شوهر و برادر شوهراش یه جا زندگی میکرد غذا نمیدادن رو من حامله بود بخوره منم خیلی مریض. شدم برا همین وقتی دنیا اومدم

2731
میفهممت،منم مثل توام،اشکم بند نمیاد،،شوهر من اهل خیانت نیست ولی اخلاق بدش اینه که فقط نظر خودش براش ...

کاش کتکم بزنه فحش بده من کودکیم با خیانت پدرم ب مادرم تا همین قبل اذدواجم گذشت خاطره بدی دارم ازش شده بود ترس بزرگ زندگیم اخرش سرم اومد 

2740
گوشیش ب دلش چسبیده چت ک میکنه ازم کجش میکنه من نبینم میره تو بالکن سیگار میکشه و با گوشی چت میکنه رم ...

ازلحاظ مالی دررفاهی عزیزم؟

دودرنگی 😍   وزن  هفته قبل۵۶ونیم     وزن فعلی۵۶ونیم             وزن هدف۵۰😍😍😍😍قدمم۱۶۰

ای کاش باردار نمیشدی.. اذیتت میکنه یا فقط خیانت میکنه

چون هیچ مدرکی نداری ک خیانت میکنه اما اگه اذیتت میکنه بزا برو خونه مادرت

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

استارتر زندگیتو ک خوندم خیلی شبیه زندگی منه .منم پدرم معتاده مادرم خیلی سختی کشید هیچ کودکی خوبی نداشتم والانم شوهرم معتاده خیلی از زندگی خسته شدمه و ناامید پیر شدمه

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
2706