2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا بس کنید دیگه هی فلانی زد فرداش مرد پسفرداش مرد

میدونید چن نفر واکسن زدن یا عزیراشون زدن

مگه قراره همه بمیرن!

برای چی تو دل مردم ترس میندازید مگه از چن سال دیگه خبر دارید که هرکی زده میمیره؟؟!

مث اینمیمونه برید پیش مریض سرطانی بگید فلان فامیلمونم سرطان داشت مرد

اعصاب نمیذارین بخدا واس ادم 😐

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
خب این دو مورد آخر کرونا گرفتن یا داشتن و واکسن زدن ربطش به واکسن چیه ؟؟ 

حالا جالبیش اینجاست که مامانم یه دوز زده میگه نمیرم بزنم...میگم مامان برووو....میگه ببین اینا ردن مردن...منم میمیرم..

2731
بهرحال كسايي بودن ك اطرافيانشون بعد ….. فوت كردن  نميشه گفت همشون بيسواد بودن بدن با بدن فرق ...

نگفتم بیسوادا میمیرن که گفتم کسایی که سوادشو ندارن میان شایعه درست میکنن و نمیزارن مردم واکسن بزنن یا کسایی که واکسن زدنو میترسونن که قراره دو سال دیگه بمیرین و از این حرفا

حالا جالبیش اینجاست که مامانم یه دوز زده میگه نمیرم بزنم...میگم مامان برووو....میگه ببین اینا ردن مر ...

ای بابا الان دیگه هر کی‌ خون از دماغش بیاد میگن واکسن زده ... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اینجوری که من شنیدم اونایی که واکسن زدن بعدش نباید تا یه مدت آمپول تقویتی بزنن چون ویروس و فعال تر م ...

اینم شایعه است وقتی دارن واکسن و بهتون میزنن قبلش پنبه الکل میزنن این یعنی چی؟ یعنی این ویروس ضعیف شده نیست من نمیدونم کی تو دهن ملت انداخته ویروس ضعیف شده است این واکسن فرق داره با بقیه 

2740
ای بابا بس کنید دیگه هی فلانی زد فرداش مرد پسفرداش مرد میدونید چن نفر واکسن زدن یا عزیراشون زدن مگ ...

منم حرفم اینه این همه کشور جشن پایان کرونا گرفتن دارن عین ادم زندگیشونو میکنن اون وقت مردم ما همش دنبال شایعه پراکنی هستن اینجوری کسایی که واکسن زدن داغون میشن کسایی هم که نزدن میترسن بزنن 

نگفتم بیسوادا میمیرن که گفتم کسایی که سوادشو ندارن میان شایعه درست میکنن و نمیزارن مردم واکسن بزنن ی ...

خب لابد اونام ديدن اطرافشون ك ميگن ديگه…

انقدر تعدادشون زياد بوده ك واقعا شك كردن موجه هستش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اینم شایعه است وقتی دارن واکسن و بهتون میزنن قبلش پنبه الکل میزنن این یعنی چی؟ یعنی این ویروس ضعیف ش ...

چی یگم والا

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

اولا مودب باش

دوما بستگی ب بدن طرف داره اطرافیان ماهم چند نفر فوت کردن و خیلیا هم واکسن زدن و حالشون خوبه

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
الان بالای ۵۵ .  دو سه هفته دیگه نوبت شما میشه

الان ۵۳ سال ب بالا رو میزنن بعضی شهر هاهم ۴۵ سال ب بالا

از خون جوانان وطن لاله دمیده🖤  ما پرنسس های دیزنی نیستیم ما دختران ایرانیم♥🔥