2737
2739
امپول های تقویتی و ....شایعه بود  

خداکنه .

من مامانم یک هفته بعد واکسن مریض شده.  الان همش درگیر دکتر و دارو هستیم . خیلی نگرانم که دارویی ندن که بدتر بشه 

لطفا واسه سلامتیه نادرم صلوات بفرستین لایکم کنید منم برای شما میفرستم 💔

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=201680021]عزیزم بخدا عصبیم من تو کل دنیا فقط یه مادر دارم به زور بردم واکسنش زدم اینجا یه عده با حرفاشون واقعا ...[/QUOTE

خیلی راحت بهشون بگو مامان جان اینجا  یه سایتیه عمومیه که همه قشر ادمی هستن و فقط نظر میدن حتما که حرفشون درست نیس بعضیا فقط شایعات و دامن میزنن بگو پشت اکانتی که شما دیدی شاید یه بچه ۱۰ساله بوده چون اصلشم همینه

اینجوری اعصاب خودتو مامان گلتم داغون نمیشه 🥰🙂

با ایناش کار ندارم شما چطور واکسن زدید چرا پس نوبت ما نمیشه؟فشار خونی هستم و سنمم۴۵ ساله🤔🤔

الان بالای ۵۵ . 

دو سه هفته دیگه نوبت شما میشه 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2740
عزیزم بخدا عصبیم من تو کل دنیا فقط یه مادر دارم به زور بردم واکسنش زدم اینجا یه عده با حرفاشون واقعا ...

آروم باش از قدیم گفتن تا آتش نباشه جایی دود بلند نمیشه.آره یه سری زدن و مردن و علت هم داشته.مثلا اونایی که  کرونا داشتن واکسن زدن.انشالله مادر شما هیچیش نمیشه.یکم با ادب باشیم

خب این دو مورد آخر کرونا گرفتن یا داشتن و واکسن زدن ربطش به واکسن چیه ؟؟ 

اینکه فقط تصور میشه که از واکسن...ممکنه نباشه...اما کل ه فامیل میگن دیدی واکسن زدن مردن.....حالا بیا ثابت کن ممکنه از واکسن نباشه

بهرحال كسايي بودن ك اطرافيانشون بعد ….. فوت كردن 

نميشه گفت همشون بيسواد بودن

بدن با بدن فرق داره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤