2737
2739

من مامانم و خاله ام ایرانی زدن من برادرم پزشکه و خودش گفت ایرانی بزنین.هیچ فرقی ندارن واکسنا واقعا همه شون خوبن.فقط بزنید هر چی که بود.

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ایناش کار ندارم شما چطور واکسن زدید چرا پس نوبت ما نمیشه؟فشار خونی هستم و سنمم۴۵ ساله🤔🤔

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین عزیزم سیستم بدن متفاوته مامانم گفت همون روز ک ما زدیم دو س نفر همونجا از هوش رفتن بردنشون بیمارستان 

ولی ما نشنیدیم کسی فوت شده من خودم وقتی زدم دستم تا ی هفته بی حس بود 

ولی دلیل برا این نمیشه اگ از ی میلیون ی نفر حالش بد شده همه حالشون بدمیشه 

2731
واقعا بابا من بعد یه هفته از واکسن کرونا گرفته الآنم دوروزه مامانم گرفته ازش ولی مامانم زیاد بهش می‌ ...

من فقط گفتم شنیدم صحت و سقمشو نمیدونم

جاریم تو بیمارستان کار میکنه اینو میگفت

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
مکه چه اتفاقی براشون افتاده؟  دوروبر منم خیلیا زدن ولی شکر خدا همشون خوبه خوبن

فقط ۳ مورد بوده نه بیشتر.....یکی ۵ روز بعد ایست قلبی کرد فوت کرد....یکی دیگه فوری گرفت ،پس از ۱ ماه و فوت کرد...یکی دیگه هم تنگی نفس و فوت کرد 

دوستان ما هر ۱۰ سال واکسن انفولانزا میزنیم اما خب بازم سرما میخوریم پس ربطی نداره واکسن بزنی دیگ مریض نمیشی . بدیش اینه ک مردم میزنن و دیگ رعایت نمیکنن و ماسک نمیزنن برای همین الان همه جا وضعیت خرابه لطفا واکسن میزنین بازهم رعایت کنبن

2740
حالا بیسوادی اونا بکنار ولی لحن شمام اصن قشنگ نبود اسی جان 🤗

عزیزم بخدا عصبیم من تو کل دنیا فقط یه مادر دارم به زور بردم واکسنش زدم اینجا یه عده با حرفاشون واقعا دارن بقیه اذیت کردن اخه از کجا انقدر مطمنن من اگه اتفاقی واسه ماددم بیفته خودمو میکشم چرا انقد بی رحمن مردم

مگه فشارخونیا زودتر میزنن.؟

والا گفتن تو نوبتید برا بیماریهای زمینه ای

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
فقط ۳ مورد بوده نه بیشتر.....یکی ۵ روز بعد ایست قلبی کرد فوت کرد....یکی دیگه فوری گرفت ،پس از ۱ ماه ...

خب این دو مورد آخر کرونا گرفتن یا داشتن و واکسن زدن ربطش به واکسن چیه ؟؟ 

من با نامه ی دکتر  زدم

اه یعنی برم دکتر به منم نامه میده؟