2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ب این حرفا اعتنا نکن،،مردم بهتر ا. دانشمندا میدونن۰؟کل دنیااا زدن،،همه میمیرن؟؟؟ بیخیالشون

عزیزم واکسن خارجی کجا

ایرانی کجا...

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

این بیسوادی بشر رو میرسونه

کی میدونه چی میشه

کاش یاد بگیریم با شایعه پراکنی اوضاع روحی خودمون و بقیه رو بدتر نکنیم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

اینجوری که من شنیدم اونایی که واکسن زدن بعدش نباید تا یه مدت آمپول تقویتی بزنن چون ویروس و فعال تر میکنه و براشون خطرناکه

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

مامان بابای منم زدن 

خیلی اقوام دو دوز زدن تازه

درضمن تمام کادر درمان هم دو دوز زدن!

دیگه وقتی تمام پزشک ها زدن حتما یه چیزی سرشون میشده اینقدر درس خواندن

ما هم که مردم زمان قاجار نیستیم 

2740

این‌همه آدم واکسن زدن دارن زندکیشونو میکنن واقعاً بعضیا میان چرت وپرت میگن میرن

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

بابا من مادرشوهرم پدرم عموام پدر بزرگ مادر بزرگ شوهرم خاله های شوهرم همه واکسن زدن سااااالم سالمن بخدا 

من خودم میترسم از واکسن ولی خو مگه علم غیب داریم ک بگیم کشندست اخه😶نکنید اینکارو اینحرفارو یسری نخاله اجتماع میزنن ک مردم بجون هم بندازن 

2706