2737
2734
عنوان

کاشت ابرو بیاین

80 بازدید | 18 پست

اگه بخوام جاهای خالی ابروم بکارم چیده حدودا

خودم ابر دارم ولی خالیه بعضی جاهاش

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

من اشنام کاشت دوست نداشتم خیلی بد در میاد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ا قیمت کاشت با توجه به تعداد تار مو وه استفاده میشه و تراکم ابرو متفاوت هس ! 

الان دختز عمه شوهرم میکاره از مشتری ۵ میگیره به من میگه با ۳ تومن واست میکارم کارش هم‌دیدم عالیه

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اشنام کاشت دوست نداشتم خیلی بد در میاد

حالا من کاشت دیدم خیلی قشنگ شده واسه هم دلم خواست میدونم کلا گرونه ولی میگم شاید چون من جاهای خالیشوفقط میخوام پرکنم ارزونترشه

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2731
حالا من کاشت دیدم خیلی قشنگ شده واسه هم دلم خواست میدونم کلا گرونه ولی میگم شاید چون من جاهای خالیشو ...

ار قطعا ارزونترع 

تو اینستا ازشون بپرس 

چرا میکرو نمیکنی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

[QUOTE=201678664]ا قیمت کاشت با توجه به تعداد تار مو وه استفاده میشه و تراکم ابرو متفاوت هس !  الان دختز عمه شو ...[/QUOTکدوم شهر؟عزیزم شما اطلاع نداری منی که فقط میخوام جای خلی پرکنم ارزانتر از۵ تومن مثلا؟

حالا من کاشت دیدم خیلی قشنگ شده واسه هم دلم خواست میدونم کلا گرونه ولی میگم شاید چون من جاهای خالیشو ...

نه اینجوری فک نکنم بشه ؛ چون تار موی ابرو با مویی که میخوان بکارن متفاوت هس باید دیکه یکدست بکارن ، شاید کمتر‌استفاده کنن اما همه جای ابرو رو باید پوشش بدن که یکدست بشه

.
نه اینجوری فک نکنم بشه ؛ چون تار موی ابرو با مویی که میخوان بکارن متفاوت هس باید دیکه یکدست بکارن ، ...

مو قسطی هم میکارن انگار ابرو گرونه خیلی

2740
ار قطعا ارزونترع  تو اینستا ازشون بپرس  چرا میکرو نمیکنی

پویان چربه اصلا رنگ نمیگیره ده بار امتحان کردم

پویان چربه اصلا رنگ نمیگیره ده بار امتحان کردم

اها

[QUOTE=201678664]ا قیمت کاشت با توجه به تعداد تار مو وه استفاده میشه و تراکم ابرو متفاوت هس !   ...

من اطلاع دقیق ندارم ، اگه اینستا داری از پیج های کاشت مو و ابرو ... بپرس مشاور دارن ،همینجا توی سایت هم تبلیغش گاهی هس اگه زنگ بزنی یا پیام‌بدی خیلی کامل و خوب راهنمایی میکنن

.

پوستم

ار قطعا ارزونترع  تو اینستا ازشون بپرس  چرا میکرو نمیکنی

میکرو خز شده چرا بکنه.بنظرم لیفت ب همشون میرارزه.اسی اگه جای خالی زیاد داشت تو لیفت مشخص شد خیلی کم سایه ابرو بزن.

البته این گزینه وقتی مطرحه ک نکاریا..

[QUOTE=201679354]میکرو خز شده چرا بکنه.بنظرم لیفت ب همشون میرارزه.اسی اگه جای خالی زیاد داشت تو لیفت مشخص شد 

به قول شما میکرو وفیبروز و اینا دمده شده دیگه 

میکرو خز شده چرا بکنه.بنظرم لیفت ب همشون میرارزه.اسی اگه جای خالی زیاد داشت تو لیفت مشخص شد خیلی کم ...

خز؟چرا باید خز بش 

برعکس اگ طرف کار درست باش خیلیم خوبع 

من خودم مخالف تتو و این مدل ابروهام اما کارایی رو دیذم ک واقعا خفن بودن 

خز فقط ی اصطلاح ک باب شد

لیفتم ک اصن بحثش جداس

2706