2737
2739
عنوان

برا ایرانی ها یادگیری کدوم زبون ها اسون تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 114 پست
ترکی انگلیسی ولی من‌کره ای خوب یاد میگیرم بستگی داره میدونی وقتی که هی سریال ببینی با زیرنویس ...

دقیقا👍من ترکی با زیرنویس میبینم واقعا دارم یادمیگیرم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کره ایی ک خیلی سخته تند تند حرف میزنن ادا و اصول درمیارن

:/// کی گفته اینو؟؟؟

تند تند‌انچنانی هم‌نیست

من‌الان یکسال و نیمه سریال میبینم‌خیلی راحته تلفظ ها برام

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
دقیقا👍من ترکی با زیرنویس میبینم واقعا دارم یادمیگیرم

اره دقیقا

منم همینطور

یکسال و نیمه سریال کره ای میبینم میتونم‌تلفظ کنم‌مث‌خدشون

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
2742
به نظرم ترکی.چون به فارسی نزدیک تره و خیلی کلمه هاشونم شبیه ما

عزیزم اون فارسی که شبیه ترکی و عربی

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
اره دقیقا منم همینطور یکسال و نیمه سریال کره ای میبینم میتونم‌تلفظ کنم‌مث‌خدشون

چه عالی😍👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ن عربی اصلا اسون نیست قواعدش خیلی سخته

بله گفتم در کل قواعده انگلیسی از همشون ساده تره...ولی عربی به زبان ما خیلی نزدیکه...شاید بهتره بگم ترجمش برای ما ایرانیا راحت تره حالا شاید یکی در یادگیری قواعد مشکل داشته باشه

سلنوفیل:کسی که عاشق ماه است🤗🌙
2740

اول عربی بعد ترکی   چون بیشتر کلماتشون تو فارسی استفاده میشه و قاعده و قانونشون رند

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
چه عالی😍👍

اهوم

یه خاطره .رفته بودم یه کشور عرب زبان سوار تاکسی شدم اون موقع عربی بلد نبودم به انگلیسی مسیر دادم راننده  انگلیسی بلد نبود جفتمون مستاسل شده بودیم یه راننده گفت .انت مسلم یعنی تو مسلمانی با اشاره سر گفتم  بله و خندید وگفت الا صراط المستقیم .منم خندیم وبا اشاره  سر گفتم بله.

زندگی انقدر ساده است که گاهی برای فهمیدن ان دچار مشکلات بزرگ می شویم
یعنی کلمه های اونا وارد زبانمون شده؟

بله فارسی امروزی کلمات اصیلش خیلی کمه و بیشترش از بین رفته و اکثر کلماتش عربی و بعد ترکی  چون زبان فارسی قاعده و قانون نداره 

البته ترک ها هم از کلمات عربی استفاده زیادی میکنن با اینکه خودشون معادلشو دارن  و این بخاطر تاثیر اسلام

عربی خیلی سخته نبین تو لغات ما زیاد هست اصلا قابل مقایسه نیست

سخته ولی برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه    لااقل حروف الفبا  رو نمیخواد یاد بگیره   همه زبانا سختی خودشونو دارن تنها زبانی که مونث و مذکر نداره انگلیسیه    بقیه زبانا برای اشیا مذکر و مونث دارن

2706