2733
2739
عنوان

دلم میخواد خودم و بچم و بکشم راحت شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 88 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه طفلی رو بده به باباش

بعدش فقط برای خودت ارزوی بد کن

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2728

شما جای من بودین چیکار میگردین؟؟ باردار بودم مادر جوانم فوت شد!! کسی نبود بگم ی لیوان اب بده دستم!! زایمان کردم تنهااااا..يكي نبود كمكم كنه!! سي روزگي نوزادم كرونا گرفتم با ٧٠درصد درگير قطع اميد كردن ازم وصيت نوشتم!! كشي نبود بچم رو نگه داره!! پرستار گرفتم براش!!!  شما ها درد نيمدونيد چيه !!! اين كه تنعام و دوستي ندارم كه نشد درد!! كه بخواي خودتو بكشي!!

درد اينكه اينقدر صعبفي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
شوهرت نمیتونه همراهت باشه عزیزم؟

بخش زنان مرد راه نمیدن .اونم برا زایمان

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤
دوس داری شماره همو بگیریم دوست های مجازی باشیم البته اگ دوس داشتی

میشه بامنم دوست شین

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
2738
ولی کم اوردم خیلب

میدونم که کم اوردی .ولی راههای قوی شدن وقوی موندن رو  یادبگیر. شما مسیول بچه هستی  ولی در اموزش و پرورشش وتربیتش.  زندگی پراز رنج هست راهش مردن نیست موندن وادامه زندگی و کسب موفقیت هست .قوی شو . به چیزهایی که ازارت داده فکر نکن . الان فقط باید کمک دارویی بگیرید هم خودت هم بچه. اینقدر به بچه فشار اوردید که افکارش هم مریض شده . عوض کن خودتو و بچه رو بکمک روانپزشک . موفق باشید. 🙏🌸🌸🌸

ولی دوستم الان کرونا گرفته بود بعد از طلاق ازدواج کرد شوهرش بردش دکتر ولی من بد بخت خودم پیاده باید ...

والا ما توفامیل هرکی کرونا میگیره تنها میمونه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
من تجربه اسی دارم البته جور دیگه ایشون با طلاق بی کس شدن من با ورشکست مالی، آدم تو موقعیت غمگین و اس ...

راست میگین شما هم با ورشکستگی بی کس شدین فکر میکردم فقط ما این حس رو تجربه کردیم الان تو یکسال جبران کردین یعنی مثل سابق شدین؟

بخش زنان مرد راه نمیدن .اونم برا زایمان

من همسرم همراهم بود

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706