2733
2739
عنوان

دلم میخواد خودم و بچم و بکشم راحت شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 88 پست
من تجربه اسی دارم البته جور دیگه ایشون با طلاق بی کس شدن من با ورشکست مالی، آدم تو موقعیت غمگین و اس ...

اره ولی خب چکار کنم بخدا 

وضع مالی خوبی هم ندارم ک بتونم ماشین بخرم

من تو کامنتامم گفتم از اوج بی کسی صدای مرا میشنوید  فقط یکیش اینه که چن روز دیگه زایمانمه همرا ...

آره آدم باید قوی باشه و دربرابر مشکلات وایسه خودکشی چیزی تغیر نمیده بالاخره مشکلات همه حل میشن 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگین شما هم با ورشکستگی بی کس شدین فکر میکردم فقط ما این حس رو تجربه کردیم الان تو یکسال جبران ...

نه عزیزم کجا بود 😪😪😪 فقط داریم باهاش کنار میاییم و تلاش می‌کنیم که دوباره بتونیم بلند شویم ورشکستگی چیزی نیست آدم تو یک الی چند سال برگرده بحالت اولش زمان میخاد 😪😪😪 شما چی برگشتین؟؟؟؟ 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
اره ولی خب چکار کنم بخدا  وضع مالی خوبی هم ندارم ک بتونم ماشین بخرم

عزیزم اول سعی کن آرامش خودت بدست بیاری بعدش تلاش کن و خودتو بکش بالا باید قوی باشی تا بتونی هم پدری و هم مادری کنی واسه دخترتون 

2731
نه عزیزم کجا بود 😪😪😪 فقط داریم باهاش کنار میاییم و تلاش می‌کنیم که دوباره بتونیم بلند شویم ورشکست ...

نه ما سه ساله هنوز برنگشتیم سرجای اولمون تازه اگه هم برگردیم خیلی چیزهایی که خراب شد دیگه مثل سابق نمیشه خیلی تو این سه سال سختی کشیدم مخصوصا از نظر روانی خیلی بهم ریختم شما چطور کنار امدین باهاش

نه ما سه ساله هنوز برنگشتیم سرجای اولمون تازه اگه هم برگردیم خیلی چیزهایی که خراب شد دیگه مثل سابق ن ...

غصه هامون که سر جای خودش هست اما باهاش کنار اومدیم و از اون حالتی که میخاستیم خودکشی کنیم بیرون اومدیم  همین دیشب یه تایپک گذاشتم عنوانش هست  وقتی دخترم خواب نیگاهش میگم گریه ام میگیره برو بخونش کلی گریه کردم شبها بیشتر مواقع میرم تو حیاط و میزنم زیر گریه من شبانه روزی نهایتش 4 ساعت بخوابم اونم موقعی که این چشمام خسته هست میخوابم  وقتی نی نی سایت تایپک میزارم و دوستان یجوری قضاوت میکنن که برو شکر خدا را کن فلان چیز نشدی خیلی ناراحت میشم اما مبدونم تو شرایطم نیستم الکی مبگم حق با شماست، اما دقیقا الان شما می‌فهمید من چی میگم، جای تمام خاطراتم درد میکنه ما با زحمت کشیدن پولدار شدیم و جاش خیلی درد میکنه نمبدونم حکمتش چی بود اما من و شوهرم به دیگران کمک میکردیم حقمون نبود اینجایی باشیم الان هستیم 😪😪😪😪😪😪

آره آدم باید قوی باشه و دربرابر مشکلات وایسه خودکشی چیزی تغیر نمیده بالاخره مشکلات همه حل میشن 

اره مشکلات حل میشن ولی صبر زیادی میخواد 

خدا خودش بهم کمک کنه 

الان بهاطر شرایط کرونا هم هست ک من اذیتم و تنهام و اخساس بدی دارم.

خدا خودش کمکم کنه

غصه هامون که سر جای خودش هست اما باهاش کنار اومدیم و از اون حالتی که میخاستیم خودکشی کنیم بیرون اومد ...

خدا کمکتون کنه عزیزم 

دعا کن از خداوند برکت تو رزق و روزی و بخواه

2740
خدا کمکتون کنه عزیزم  دعا کن از خداوند برکت تو رزق و روزی و بخواه

دعا فقط آرامش به انسان میده و با اون آرامش انسان میتونه به خواسته هاش برسه امیدارم شما هم به آرامش برسی 🙏🙏🙏🙏

اره مشکلات حل میشن ولی صبر زیادی میخواد  خدا خودش بهم کمک کنه  الان بهاطر شرایط کرونا هم ...

🙏🙏🙏🙏🙏

غصه هامون که سر جای خودش هست اما باهاش کنار اومدیم و از اون حالتی که میخاستیم خودکشی کنیم بیرون اومد ...

اخه که چقدر درکت میکنم عوضش من تو شبانه روز بیشتر از چها پنج ساعت بیدار نیستم اونم مجبوری همش قرصهای افسردگی میخورم ومیخوابم تو خوابم همش شهرم رو خونه زندگی قبلیم رو میبینم اصلا انگار بدنم به حدی سنگینه که نمیتونم تکون بخورم دکتر میگه بخاطر افسردگیه اخه من بخاطر ورشکستگی شوهرم نتونستم روزهای مریضی پدرم پیشش باشم حتی وقتی فوت شد نتونستم مجلس ختمش برم خدایا کسی هست یعنی منو درک کنه که چی میکشم مگه این غصه فراموش شدنیه😭😭

خانم هستید شما ؟

بله

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰