2733
2734
عنوان

دلم میخواد خودم و بچم و بکشم راحت شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 88 پست
نمیشه من نباشم اذیتش میکنن اگه قرار باشه بمیرم جغت مونو میکشم قرص میدم بهش

دختر خدا نکنه این چه حرفیه خوب حالا که اطرافیانتو شناختی به جای ناراحتی پاشو خودتو بچتو شاد کن بزن برقص چه میدونم فیلم ببینین باهم تنقلات بگیر کنار هم خوش باشین لذت ببر از وجود بچت انشالله حالت هم خوب میشه کرونا ریشه کن میشه مسافرت توپ میری با بچت و انشالله یه مرد خوب سر راهت قرار بگیره 

مشکلم ما ایرانیا اینه ک همه چیز زندگی ی زن رو توی داشتن شوهر میبینیم 

خودتونو اونقدر دست کم نگیرین بابا

خیلی از خاوما توی تاریخ بودن ک تنهایی به موفقیتای بزرگ رسیدن بدون هیچ حامی و حتی با مشکلات سخت تر

2731
من تجربه اسی دارم البته جور دیگه ایشون با طلاق بی کس شدن من با ورشکست مالی، آدم تو موقعیت غمگین و اس ...

من تو کامنتامم گفتم از اوج بی کسی صدای مرا میشنوید 

فقط یکیش اینه که چن روز دیگه زایمانمه همراه هم ندارم 😐

یه دودقه برم خودمو بکشم میام الان

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤
من خسته شدم از ای دنیا همش خونه نشینی خستم بخداا. بچمم همش میگه کاش بمیرم میگه خودم و میکشم با چاقو ...

میفهمم مشکل دارید ولی توباید الگوی خوبی باشی برای بچه ات  روزهای سخت میگذرند برو کمک بگیر  و دارو افکارتو تغییر میده حتی بچه ات هم ببر دکتر باخودت و به ارامش میرسید پدر رو پیش بچه افشا نکن  وقتی طلاق گرفتید دیگه گذشته رو هم نزن و شرایطی  خوب فراهم کن ازلحاظ عاطفی به بچه ات و باعث ارامشش باش نه مادری ضعیف و  درمانده.  کمک بگیر انشاالله حالت خوب بشه و راه قوی شدن رو یاد بگیری و الگو باشی برای بچه ات. 

دختر خدا نکنه این چه حرفیه خوب حالا که اطرافیانتو شناختی به جای ناراحتی پاشو خودتو بچتو شاد کن بزن ب ...

آمین 

الان بخدا انقدر زشت و ضعیف و لاغر شدم بیشتر اعصابم بهم ریخته

آمین  الان بخدا انقدر زشت و ضعیف و لاغر شدم بیشتر اعصابم بهم ریخته

از بس انرژی منفی میدی به خودت عزیزم یه یا علی بگو بلند شو به خودت برس به بچت به تغذیت به پوستت خوب برس اگه خونت مرتب نیست مرتبش کن همیشه دوش بگیر یه آرایش ملیح تو خونه داشته باش ببین چقد حالتو عوض میکنه

2706