2733
2739
عنوان

یه لحظه میشه بیاین؟🥺😔

171 بازدید | 11 پست

چندروز پیش عروسی خواهرم بود منم رفتم آرایشگاه ۱۷سالمه بعد حس کردم خیلی ارایشم زشت و تابلو بود همه میگن خوشگل شدی ولی خودم حس بدی دارم نسبت به خودم حالم خیلی بده حس میکنم همه دروغ میگن خودم و تو آینه ی آرایشگاه دیدم حس کردم زشت شدم کاش پاکش میکردم توروخدا یکم دلداریم بدین حالم خیلی بده کارم شده گریه کردن مامانم اینا میگن بخدا خیلی خوشگل شده بودی ولی حس میکنم بخاطر دل من میگن توی عروسی هم همه میگفتن اصلا نشناختیمت نمیدونم این حرف یعنی خوب شده بودم تغییر کرده بودم؟😔😭

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟

حالا خوب یا بد گذشته تموم شده رفته بیخیال اصن چیز مهمی نیست دهنتو واسش درگیر میکنی

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑

وااااااااا😑😑😑 این ادا ها چیه در میاری خوب بودی دیگه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس داری ؟؟ من واقعا میگم زشت بودی یا خوشگل 

راستشو

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2742
2740

منم همسن تو بودم عروسی عموم بود رفتم آرایشگاه همه میگفتن چقد خوشگل شدی ولی خودمو عین میمون تصور میکردم 😂 وقتی فیلم عروسی اومد انقد خوشگل بودم که نگو ، مطمئن باش تو هم خوشگل بودی

❤ دوست دارم ❤
منم همسن تو بودم عروسی عموم بود رفتم آرایشگاه همه میگفتن چقد خوشگل شدی ولی خودمو عین میمون تصور میکر ...

امیدوارم منم همینطوری باشه

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟