2752
2734

بیایین گروه بزنیم تو تلگرام و بهم کمک کنیم و انگیزه بدیم به درمان موهامون 

هرکی پایه هست تو تلگرام بهم پیام بده

@Sevda_heidary

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
موهات چقدر در روز میرزه ؟

۵۰

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تا ۷۰ تا میگن طبیعه ها 

نه طبیعی نیست رویشم کمه باید درست بشه

۲۰۰ تا می‌ریزه ولی گروه چرا 🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
۲۰۰ تا می‌ریزه ولی گروه چرا 🤣

به نظرم کالا دور هم جمع شن بهم انگیزه میدم و کمک میکنم تا خوب شن موهام ون و راه های درمان هم بگیم خواستیم گربه کنیم هم باهم گریه کنیم😂

فقط شامپو فیتو

قرصش ارزش بیشتری داره

نه طبیعی نیست رویشم کمه باید درست بشه

الان من ی مدت دیدم روزانه ۷۰ تا حتی ۱۰۰ تابی دیدم می‌ریخت 

انقد حساس شده بودم 

فک کنم وقتی حساس هم بشی بیشتر میرزه 

هر روز میومدم میشمارذم ببینم چقد ریخته ....

خلاصه دیگه این حساسیتمو گذاشتم کنار و موقع شونه اصلا توجه نکردم ک چقد می‌ریزه 

الان یکسالی گذشته 

حس نکردم ک موهام کم پشته 🤷🏼‍♀️ 

زینک و بیوتین هم عالیه برای مو 

خدایا مرسی ♥️
بچه ها من ریزش زیاد ندارم ولی نسبت ب نوجوونی موهام حجمش نصف شده قبلنا یادمه میبافتم خیلی قشنگ میشد ب ...

رویشت کم شده

الان من ی مدت دیدم روزانه ۷۰ تا حتی ۱۰۰ تابی دیدم می‌ریخت  انقد حساس شده بودم  فک کنم وق ...

من جلوش کم شده

2706