2737
2739
یعنی  حرف اینو اون روش تاثیر میزاره خودت باید پیش قدم شی حالا حالا ها نمیاد جلو

به نظرتون برم بهش بگم؟

من به درس زیاد فکر میکنم یعنی چه سالی ممکنه ازدواج کنم؟🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاره😂😂خو اینم بگی واقعا ایمان میارم بت😂😂 ایا من باهاش خوشبخت میشم؟ازدواج کنم؟ اخیرا حرفایی ازش ش ...

گل ک گله خار داره همه اخلاقای بدو دارن 

ازدواجتون با ایشون بد نیس مشکل دار هس ولی خوشبخت میشین حتی با مشکلات 

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2731
2738
از منم بگو بچه بعدیم چیه

دختر؟

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
رنگ پیرهنم میگی؟

رنگ زرد داخلشه 

سلام تولدتون مبارک 😍🌺 پشیمونه ک بهم خورده امکانش هس پا پیش بزارع یا شایدم نزدی ب ازدواجشه نمیدون ...

ازدواج کرد یه ماه پیش. ینی حسی به زمانش نداری؟ امساله یا سالای دیگه.ممنونم از تبریکت قشنگم

.
ممنون گلی😔 زنده باشی همیشه  رنگ لباسممم😂😂😂😂 ببینم تو میتونی بگی

غصه نخورررر درس میشه نشد تموم میشع

صورمه ای ،؟