2733
2734
وا به نظرت برم بهش بگم دوسش دارم؟ اگه به چشمش نمیومدم که قبلا نمی گفت دوسم داره 😑

گفتم فقط حدسه😁

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
👍درست بود👀👊

😂😂ععع

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون چیزی ک نشون میدی نیسی در ظاهر خنده داری ولی دلت پره صبرت بد نیس ولی اگ لبدیز بشه تمومه یکم یا ...

رنگ پیرهنم میگی .

کنکورمم بگو 

ررنگی  رنگی و شاد باش یادت  نره  زمین باآدمای  خوشحال خوشکلتره.
خودت زود رنج عصبی دل پاک با کسی دوست صمیمی نمیشی تو ی آن همه چیو تو ذهنت بهم میریزی و آینده نگر نیست ...

تقریبا درسته 

دهن بین ینی چی؟

به نظرت چه زمانی بهم اعتراف میکنه؟

به خدا امشب همه نا امیدم کردن💔💔💔

2731
ازدواج منم حدس بزن اسمم عاطفه امروز تولدم بود ۳۲ سالمه .قبل از عید خاستگاریم با پسر همسایمون سر مهری ...

سلام تولدتون مبارک 😍🌺

پشیمونه ک بهم خورده امکانش هس پا پیش بزارع یا شایدم نزدی ب ازدواجشه

نمیدونم والا شاید ت پاییز نمدونم چ سالی 

2740
تقریبا درسته  دهن بین ینی چی؟ به نظرت چه زمانی بهم اعتراف میکنه؟ به خدا امشب همه نا امیدم کر ...

یعنی  حرف اینو اون روش تاثیر میزاره خودت باید پیش قدم شی حالا حالا ها نمیاد جلو 

خودت زود رنج عصبی دل پاک با کسی دوست صمیمی نمیشی تو ی آن همه چیو تو ذهنت بهم میریزی و آینده نگر نیست ...

میشه به منم بگی خواهرم چندسالگی ازدواج میکنه و اونی که دوسش داره دیگ برنمیگرده سمتش؟

رنگ پیرهنم میگی . کنکورمم بگو 

دارین سختش میکنین😂😂😂

سفید داره تو پیرهنت صورتیداره؟

چیع کنکورو بگم