2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون رشته ای ک تو ذهنته ن اما چیز خوبی قبول میشی 

کرونا داشتم نرفتم اصلا کنکور 

میخواستم حس ششمت رو امتحان کنم 😁

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
چرا به هم نمیخوریم:)؟

زیاد ب چشش نمیای😐

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2740
نیکی جون همسرم چجور ادمیه ؟ 

آرومه 

صبوره 

مسئولیت پذیر هستن 

نمدونم درسته یا ن فقط حدسع😂😐

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
ویژگی خودم و کسی که دوسش دارم؟ چه زمانی ازدواج میکنم

خودت زود رنج عصبی دل پاک با کسی دوست صمیمی نمیشی تو ی آن همه چیو تو ذهنت بهم میریزی و آینده نگر نیستی. 

طرف مقابل مهربون حسود زورگو اما واقع بین دهن بین و دست و دلباز ی نمه ام خجالتی ازدواجم دو سال دیگ بگو چقد ش درسته؟

در مورد منم میگی لطفا 

اون چیزی ک نشون میدی نیسی در ظاهر خنده داری ولی دلت پره

صبرت بد نیس ولی اگ لبدیز بشه تمومه

یکم یا شاید زیادی عصبیو جیغ جیغویی

2706