2733
2734
عنوان

لطفاً لطفاً بدون قضاوت بیاین جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 112 پست
جمله ادبی رو منظورم بود، دیدنی، رفتنی، 😁 حرفتون کامل درست بود 

بیشتر تو سایت باشی میبینی ترکا اینجوری جمله بندی میکنن😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که الان بچه نداری . ولی اون آقا که تازه داره بچه دار میشه اون بچه چه گناهی داره . از اون مهمتر ا ...

سلام ممنون که نظر تو دادی 

این خانم اصلا قصد خراب کردن  نداره 

از نوشته ها کاملا مشخص هست 

راه حل میخواد کمک میخواد 

به دلیل بدهی های شوهرش محبوره کار کنه 

چاره ای نداره 

یجا هم کار میکرد قبلاً که رییس اونجا بهش چشم داشت نتونست تحمل کنه استعفا داد رفت 

پس قصد کار غلطی نداره عزیزم به هیچ وجه

2728
فقط اونجا که گفتی چند ماه دیگه پسرش دنیا میاد قلبم یه جوری شد همه چیز دست خود آدمه زندگی خراب کن نب ...

راه حل میخواد کمک میخواد 

چاره ای نداره 

یجا هم کار میکرد قبلاً که رییس اونجا بهش چشم داشت نتونست تحمل کنه استعفا داد رفت 

عزیزم میدونم سخته. علاوه بر چیزایی که دوستان گفتن منم یه راهکار دارم. یه دعای قرآنی سردی بین دو‌نفر به نیت خودت و اون آقا بخون شاید جواب داد ضرر نداره که. (تاکید می‌کنم دعای قرآنی، نه طلسم و این حرفا، این دعاها موجود هست و برای سردی بین دو نفر که به هم حرام هستن خونده میشه) اابته مطمئن شو که حتما قرآنیه

تنها راهش این هست که نبینیش ، حرف دوتا زندگی وسطه نه فقط خودتون دوتا .. اون متاهله شماهم متاهلی هردوتازندگی بهم میخوره و این وسط بچه ی اونم اسیب میبینه 

قید کارت رو بزن چون اگه مدام ببینیش با این حالی ک داری کاردست خودت و اون اقا میدی 

خودتو بذار جای زن اون مرد ک بچه اون مرد تو شکمشه دست از هرزه گری بردارید جفتتون

راه حل میخواد کمک میخواد 

چاره ای نداره 

دقیقا کجا داره هرزگری می‌کنه میشه بگی؟

هروقت رفت احساس شو پیش اون آقا جار زد بعد هرزه گری کرده نه این که ریخته تو خودش

2740
تنها راهش این هست که نبینیش ، حرف دوتا زندگی وسطه نه فقط خودتون دوتا .. اون متاهله شماهم متاهلی هردو ...

ممنون از اینکه نظر دادی عزیزم 

دوماه تمام نرفت اما هیچی به هیچی 

حتی شمارشو عوض کرد مبادا تماسی اتفاق بیفته 

عزیزم میدونم سخته. علاوه بر چیزایی که دوستان گفتن منم یه راهکار دارم. یه دعای قرآنی سردی بین دو‌نفر ...

دقیثا به این فکر افتادیم 🙃 اما دنبال جای مطمئن هستیم 

ممنون از اینکه نظر دادی عزیزم 

ممنون 

برای اینکه ببینی دقیقا چه خاکی داری تو سر خودتو و دوتا خانواده میکنی همزادپنداری کن. فرض کن شوهرت با یه خانمی که ظاهر اجتماعی موجهی هم داره( منظورم اینه که از تو خیابون پیداش نکرده از محیط کار یا محیط اداری) باهم تیک بزنن. نه اون زن از شوهرش جدا میشه نه شوهر تو ازت جدا میشه ولی عشق و عاشقیشو دلتنگیشو تفریحش  بگو بخندشو با اون خانم میکنه غم و بدهی و خستگی کار و مهمونیهای کسل کننده خانوادگی رو با شما! کم کم این میشه عادت این خانم نشد یه خانم دیگه اون اقا نشد یکی دیگه اینجوریه که زندگی کم کم تحلیل میره سیاهی جاهای روشن وجودشون رو پر میکنه .‌مثل ادم کشتن. اولیش سخته یعنی برای ماها فکر میکنیم غیر ممکنه ولی اولی و دومی رو که بکشیم دیگه ککمونم نمیگزه چون قلب و روحمون سیاه میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
......................... میشه قضاوت نکرد ؟؟؟واقعا میشه دونفر حیوان صفت و قضاوت نکرد؟

چقذر راحت قضاوت کردید 

کاش ببار دیگه منطقی متن میخونذی 

میخونذی که  نرفته جار بزنه علاقه شو 

نرفته جواب اوکی بده به طرف خودشو زده به نشنیدن به نفهمیدن 

نرفته ...

ممنون از اینکه نظر دادی عزیزم  دوماه تمام نرفت اما هیچی به هیچی  حتی شمارشو عوض کرد م ...

دوماه نرفتن فرقی با رفتن نمیکنه چون مرخصی گرفته و امیدداره ک برمیگرده باز میبینش .. کلا کارشو عوض کنه چون هیچ چاره ای نیست طرف مقابلش هم یه ادم متاهله که بچه توراهی داره 

پای دوت زندگی چندساااله وسطه یهو همه چی نابود میشه خودشم الان عطشش زیاده ،دو روز دیگخ که به هرشکلی ب اون اقابرسه تازه چشاش باز میشه و میبینه دوتا زندگی رو ریخته بهم واس کسی ک زن داشته ولی چشمش پی زن دیگه ای بوده اونوقت تاااازه میفهمه چکارکرده ک دیگه فایده نداره

هرچقدرهم ب کار احتیاج داشته باشه بهش بگو همینطوریک داره میره اونجا دنبال کارهم بگرده وقتی پیداکرد از اونجا دراد

چقذر راحت قضاوت کردید  کاش ببار دیگه منطقی متن میخونذی  میخونذی که  نرفته جار بزنه ...

اینا توجیهه. مهم اینه که شیطان تو وجودش رخنه کرده. حالا ایشون مهارتشو داره در خروجو نشونش بده ؟ نه چون خودش تمایل به حضورش داره اگه تمایل نداشت ۶ ماه درگیرش نبود

برای اینکه ببینی دقیقا چه خاکی داری تو سر خودتو و دوتا خانواده میکنی همزادپنداری کن. فرض کن شوهرت با ...

می‌دونم کاملا می‌دونم 

اما ممنون از نظرت ممنون که پیش پیش قضاوت نکردی سعی کردی عواقب کار رو گوشزد کنید 👌👌👌

2706