2733
2739
عنوان

لطفاً لطفاً بدون قضاوت بیاین جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 112 پست

فکر میکنی این یه عشقه که اومده سراغت ؟ به نفست روبدی هر روز عاشق میشی شاید با این آقا ازدواج کنی چند وقت دیگه عادی میشهبرات و دوباره یکی دیگه رو میبینی قلبت میزنه .در ضمن جم تی وی کم نگاه کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها راهش اینه که قید کارتو بزنی تا بیشتر از این به گناه نیفتی خدا کمکت میکنه یه کار بهتر پیدا میکنی 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2731

نمیدونم به قول خودت قضاوت نمیکنم ولی فقط یه لحظه فکر کن یه خانم عاشق شوهرت بشه و ...بر اساس اون تصمیم بگیر 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
برای چی باید نگاه کنه تا خوشش بیاد  از زمان دبیرستان کار می‌کرده کجا این اتفاق براش افتاده ؟!& ...

دوست عزیز اگر شما خودتی که خب قطعا می‌دونی اشکال کارت کجاست.

اگر هم خودت نیستی نمی‌دونم چطور اینقدررررر از ریز جزئیات زندگی این آدم خبر داری و میگی با بقیه مهربون تر بوده و بااین آقا جدی تره.

میخوای بگی واقعا عاشق شده احساسش حقیقیه؟

نخیر عزیزم عشق مقدس تر از اونیه که بخوای اسم این کثافت بازی رو بذاری عشق.

2740