2204
2217

منم مثل تو . استیکمات هم هستم 

رژیم کالری شماری : وزن اولیه 57 -- وزن فعلی 50.200 -- وزن هدف 50 --قد 157 . ورزش 3 روز در هفته .من میتونم   بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

منم نزدیک بین

قالَتْ: «اِلهي وَ سَيدي اَسْئَلُكَ بِالذَّينَ اصْطَفَيتَهُمْ وَ بِبُكاءِ وَلَدَي في مُفارَقَتِي اَنْ تَغْفِرَ لِعُصَاةِ شيعَتِي وَ شيعَةِ ذُرِّيتِی»پروردگارا، بزرگوارابه حق پیامبرانی که آنهارا برگزیدی و به گریه های حسن و حسین در فراقِ من، از تو میخواهم گناهکاران، شیعیانِ من و شیعیانِ فرزندان مرا ببخشائی.- کوکب الدّریّ: ج 1 ، ص254  این دعاهای لحظه آخر مادر بود...goftino.com/c/0J0xHX
2215

دوربینم خیلی ضعیفه تقریبا دیگ درشت نمیبینم اماعینکم نمیزنم هیجوقتتتت فقط واسه فیلم

چقدرزیادی و زیبا نمیدانم ،اما فکرمیکنم خدا وقتی میخواسته نقاشیت کندبایک مشت نورتورا انداخته وسط ستاره ها،یاموقعی ک مزرعه میکشیده افتادی لای خوشه های گندم شاید هم رنگدانه پولک ماهی هایی،ک اینقدرمیدرخشی یادانه های سرخ اناری روی درخت های بهشت ،نمیدانم.. اما چقدرزیادی و زیبا..همسرمH♡

من کلا کورم، عینک در بیارم هیچ‌جا رو نمی‌بینم 😅😂

سال بعد از کنکور میرم عمل لیزیک

⁦✧*。 ⁩⟨⟨من به هرچیزی که فکر کنم به آن می رسم 😎⟩⟩........ 🤞🏻یه بز شاخدار هیچوقت بیخیال رویاهاش نمیشه 🤘🏻........♏🍁⁦♡⁩⁦⁩❄️♑........ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💎
من کلا کورم، عینک در بیارم هیچ‌جا رو نمی‌بینم 😅😂 سال بعد از کنکور میرم عمل لیزیک

منم چشمام خیلی ضعیف شده

عمل برای نزدیک بینا وجود داره؟

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)
2050
منم چشمام خیلی ضعیف شده عمل برای نزدیک بینا وجود داره؟

نمی‌دونم دقیق ، ولی لیزیک برا انواع ضعیفی چشم کاربرد داره ، دوستم فک کنم نزدیک بین بود رفت عمل کرد الان اصلا عینک نمیزنه

⁦✧*。 ⁩⟨⟨من به هرچیزی که فکر کنم به آن می رسم 😎⟩⟩........ 🤞🏻یه بز شاخدار هیچوقت بیخیال رویاهاش نمیشه 🤘🏻........♏🍁⁦♡⁩⁦⁩❄️♑........ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💎