2737
2739
عنوان

بنظرتون پسر 15ساله شوهرم از کی مستقل میشه و از ما جدا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6878 بازدید | 142 پست
خب شما خودتم یه قدمی برداشتی واسه بهتر شدن رابطه اگهقرار بود مزاحم ببینی اون پسرو خب به مشکل میخوردی ...

والا نمیدونم ما که با هم خوبیم

البته پسر تنبلی هس کوچیکترین کارای شخصیشو انجام نمیده دو سه مدل غذا بیشتر نمیخوره ولی خب من میگم قراره مگه تا کی بمونه با ما،ازدواج ک کنه مستقل میشه

سعی کردم حتی اگه گاهی حرف گنده میندازه نشنیده بگیرم،پیش هم اومده درسته ناراحت شدم ولی میگذرم

دوس ندارم زندگی رو هم ب کام خودم و هم به کام اون و همسرم تلخ کنم،اموراتشو انجام میدم همی الآن پتو و روبالشتیاشو خیس دادم بشورم،براش تولد میگیرم براش کیک درست میکنم کادو میگیرم به هر حال بهش محبت میکنم اونم محبت میکنه،ما یه خونواده اییم

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
والا نمیدونم ما که با هم خوبیم البته پسر تنبلی هس کوچیکترین کارای شخصیشو انجام نمیده دو سه مدل غذا ...

منم این کارها رو میکنم ولی نه بخاطر احساس محبت به اون پسر.فقط بخاطر شوهرم.ولی واقعا گاهی از حضورش خیلی خسته میشم و حتی فکر میکنم برم خونه جدا بگیرم با بچه خودم زندگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم این کارها رو میکنم ولی نه بخاطر احساس محبت به اون پسر.فقط بخاطر شوهرم.ولی واقعا گاهی از حضورش خی ...

چی بگم والا

من ک تو زندگی شما نیستم نمیتونم راهنماییتون کنم

ان شاءالله هر چی ک به صلاح جفتتون هس پیش بیاد

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

اسی تنها راه اینه که بی خیال باشی اصلا ندیده بگیرش واقعا چقدر سخته که برای یه نفر اضافه غذا درست کنی یا یه بشقاب اضافه بشوری بعدم کلا کاری باهاش نداشته باش بذار تو اتاقش باشه اصلا فکر کن وجود نداره هرچه کمتر بهش فکر کنی راحت تری

2728

استارتر اشتباه بزرگی کردی با مرد بچه‌دار عروسی کردی

هم بحث حقوق نابرابر زن و مرد در اسلام هست که عملا زحمت میکشی برای خونه و زندگی‌ای که ازش یک هشتم سهم داری

هم اینحور مردا یکی رو میخوان از صبح تا شب به بچه‌هاشون سرویس بده و از شب تا صبحم به خودشون

باز پسر مجرد یا مرد بی‌‌بچه میدونی اگه قراره طبق احکام و قوانین اسلام حقت ضایع و پایمال بشه تهش هرچی موند به بچه‌های خودت میرسه کمتر میسوزی

آدم دست و دلش نمیره برای زندگی اینجوری پول وسط بذاره یا تو سختی‌های مالی مدارا کنه

از تو که گذشت. دخترای مجرد بخونن و یاد بگیرن که فانتزی نداشته باشن که میشه تو همچین زندگی خوشبخت شد

نمیگم مورد موفق وجود نداره ولی درصد تکرارش بسیار پایینه

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
استارتر اشتباه بزرگی کردی با مرد بچه‌دار عروسی کردی هم بحث حقوق نابرابر زن و مرد در اسلام هست که عم ...

خب ببین بحث یک هشتم که من خودمم دارم بچه دار میشم پس در کل سهم زن بچه دار یک هشتمه.ربطی ب اون بچه ها نداره

شوهرمم از اون مردهایی نیست که توقع سرویس دهی داشته باشه نه بخودش به بچش.خودشم کمکمه و خیلی هم قدردانه.اتفاقا همین اخلاق و احترامهاش و خوبیهاش باعث شده تا حالا بچش رو تحمل کردم

در مورد پول وسط گذاشتن یا مدارای مالی که من میکنم.به این فکر میکنم خب زندگی خودمم هست و بچه خودمم قرار تو این زندگی بزرگ بشه.و البته قطعا هم توقع دارم به اندازه ای که پول وسط میذارم سهم هم داشته باشم اینم ربطی به بچه های قبلیش نداره.حتی ادم با پسر مجرد هم ازدواج کنه وقتی پولی میذاره میخواد به اون مقدار چیزی بنامش باشه

مشکل من فقط با حضور پسره و رفتارشه.اینکه همیشه انگار یه غریبه وسط خونته

حالا اگه پسرخودت بود تا ۳۰ سالگی میخاستی ور دل خودت بمونه چون بچه خودت نیست میخای پسر ۱۵ ساله مستقل ...

رو چه حسابی هرچی داره مال پسرشه فقط یه سهم کوچیک مال همسره؟شما خودت بعنوان یه زن قبول داری باید همه چی مال فرزندت باشه خودت زندگی رو بسازی بی سهم باشی؟حرفای خودت علیه خودت بعنوان یه زنه چجوری حاضرید این حرفا رو به زن دیگه بگید

2740