2733
2739
عنوان

بنظرتون پسر 15ساله شوهرم از کی مستقل میشه و از ما جدا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6898 بازدید | 142 پست
حرفام حقیقته بخاطر ابن به نظرتون سنگینه ایشون قبل ازدواج میدونستن اون اقا یک زندگی داشته ...بچه داش ...

اولا که شما نمیتونی برای من نسخه بپیچی.دوما من نگفتم رابطشون قطع بشه ولی اینکه بچه سی روز ماه خونه ما باشه یک روز هم نره خونه مادرش واقعا غیرقابل تحمله.

ثالثا وقتی مادرش هست من چرا براش مادری کنم من موقع ازدواج هم همچین وقولی به شوهرم ندادم.حتی همین که الان در مقابل رفتارهاش صبر و سکوت هم میکنم خیلیه.دلیل هم نداره بخاطر اون پسر انقدر از خودگذشتگی کنم.پدر و مادر داره اونا بفکرش باشن

من گفتم به چه دلیل باهاش ازدواج کردی؟بخاطر پولش؟ همه جملاتم سوالی بود جانم برو دوباره بخون

چرا چیز دیگه بفکرت نرسید فقط پول؟کلا پیش فرض ذهنیتون از همسر دوم یه زن بدبخت و اویزون و حریصه اومده چنبره بزنه رو پول مرده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفام حقیقته بخاطر ابن به نظرتون سنگینه ایشون قبل ازدواج میدونستن اون اقا یک زندگی داشته ...بچه داش ...

چرا باید برای اون پسر مادری کنه در حالی ک خودش مادر داره؟؟

من همسر شوهرم فوت شده یه پسر ۲۰ ساله داره تنها علت ازدواج با همسرم این بوده ک یه دختر زشتم هیچ وقت خواستنی نبودم،به اونصورت خواستگار نداشتم،یا بی خانمان بودن خواستگارام یا معتاد

خواستگار نداشتم وقتی همسرم اومد خواستگاریم دیدم آدم خوبیه باهاش ازدواج کردم خداروشکر با پسرش رابطم خوبه اخلاقای خاص داره ولی خوبیم با هم میگیم میخندیم

فقط خواستم بگم نگو امثال شماها

خدا شاهده دلم شکست با حرفت

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
اولا که شما نمیتونی برای من نسخه بپیچی.دوما من نگفتم رابطشون قطع بشه ولی اینکه بچه سی روز ماه خونه م ...

خب بالاخره خودش نمیره پیش مادرش پدرشم خب دلش نمیاد پسرشو بیرون کنه به نظرت بهتر نیست یه مدت شما رفتارتو بهتر کنی؟؟؟دیو دو سر نیست که یه پسر ۱۵ سالست.به جای خرص خوردن و حسرت خوردن فکر کن یه سال باید اون پسرو قبول کنی.خب بهتر نیست به نظرت؟

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2731
چرا باید برای اون پسر مادری کنه در حالی ک خودش مادر داره؟؟ من همسر شوهرم فوت شده یه پسر ۲۰ ساله ...

فکر میکنی تا کی قراره پسره بمونه با شما؟من واقعا نمیدونم تا کی میتونم تحمل کنم.نمیدونم کی قراره بره پی زندگیش

خب بالاخره خودش نمیره پیش مادرش پدرشم خب دلش نمیاد پسرشو بیرون کنه به نظرت بهتر نیست یه مدت شما رفتا ...

اخه از کجا معلوم یکساله.همین شش ماهه انقدر حضورش غیرقابل تحمله.بعدشم من سوال تاپیکم همین بود تا کی باید تحمل کنم یعنی کی میره

چرا باید برای اون پسر مادری کنه در حالی ک خودش مادر داره؟؟ من همسر شوهرم فوت شده یه پسر ۲۰ ساله ...

خب شما خودتم یه قدمی برداشتی واسه بهتر شدن رابطه اگهقرار بود مزاحم ببینی اون پسرو خب به مشکل میخوردی.الانم این خانوم به جای حرص خوردن فکر کنه به خاطر یه سری شرایط مجبوره مثلا یه سال اون پسرو تو خونش نگه داره.والا مشکل بزرگی نیست.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
فکر میکنی تا کی قراره پسره بمونه با شما؟من واقعا نمیدونم تا کی میتونم تحمل کنم.نمیدونم کی قراره بره ...

این جوری نمیشه واقعا 

تقسیم  بندی کنید 

بگید خر هفته ها فقط بیاد 

ولی  اسی سخت نیست کم  کم درست میشه اولشه 

بزار بچه ات بیاد روحیه ات بهتر میشه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740
فکر میکنی تا کی قراره پسره بمونه با شما؟من واقعا نمیدونم تا کی میتونم تحمل کنم.نمیدونم کی قراره بره ...

تا وقتی ازدواج کنه

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
این جوری نمیشه واقعا  تقسیم  بندی کنید  بگید خر هفته ها فقط بیاد  ولی  ا ...

میترسم بچه بیاد رفتار اون هی بدتر بشه بعدم من بخاطر مرخصی زایمان بمونم خونه هی ببینمش برام تحملش سخت تر بشه

اخه از کجا معلوم یکساله.همین شش ماهه انقدر حضورش غیرقابل تحمله.بعدشم من سوال تاپیکم همین بود تا کی ب ...

خب با همسرت و پسرش بشینین صحبت کنین همسرت بگه اگه نیخوای اینجا رندگی کنی یه سری شرایطو باید رعایت کنی واسش قانون بزارید و بگید باید رعایت کنه یه سری چیزارو.البته نه با دعوا و ناراحتی با خوشرویی و محبت.به نظرم همسرتم یه مقدار ضعیفه.

من مخاطبم اسنارتر بود نه شما

کسی که قبل انجام کاری به عواقب اون کار عالمه نباید شکایت کنه

این خانم هم قبل ازدواج باید همه جوره سبک سنگین میکرده.الان دیگه دیره چون هر واکنش منفی از طرف این خانم باعث میشه از چشم همسرشم بیفته !

خدا رو شکر که شما رابطه ت خوبه...

هر کسی برای ازدواج با چنین ادمی دلیل خاصی تو ذهنشه....من حرفم این بود که به همون دلیل که این انتخاب رو داشته الانم فقط به اون دلیل فکر کنه و همه جوره زندکی و همسرش رو بپذیره

من که قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم...بخاطر اینکه ناخواسته باعث رنجشتون شدم متاسفم  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2706