2737
2734
عنوان

بنظرتون پسر 15ساله شوهرم از کی مستقل میشه و از ما جدا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6898 بازدید | 142 پست

ببین دقیقا دلیل موندنش همینه که هیچ کاریش ندارید . وقتی پیش مادرش باشه قطعا هیچ کاری که نکنه مامانش اقلا تو خونه میگه پاشو مثلا یه لیوان اب بده دستم. ولی اینجا شما جرات نداری این کارو بکنی چون اسمت میشه زن بابا . ولی معذب شدن شما رو بذاریم کنار این روند برای خود این بچه خیلی مخرب خواهد بود . خصوصا که عقلش میرسه این دو خونه چه تفاوت هایی با هم دارن و رسما داره سو استفاده میکنه . به نظرم با پدرش حرف بزن تا باهاش صحبت کنه بگه اگر دوست داری با ما زندگی کنی قدمت روی چشم ولی دیگه مهمون نیستی که فقط بذاریم جلوت برداریم . مثلا یه خرید کوچیک تا سوپری یا نونوایی سر کوچه کارای کوچیک تو خونه رو بدید دستش تا یکم مسئولیت داشته باشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزم یه بارم من بهت گفتم خونه پدرشه مشکل از خودت هم هست تو دوستش نداری و کاراش به چشمت بزرگ میاد خو ...

😏ینی نامادری همیشه نامادریه ...اسنش رو خودشه احساس نداره

من همون lili90m سابقم .کاربر قدیمی .پکیدم   ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی جان وقتی هیچجوره نمیتونی حضورش تحمل کنی چرا با پدرش ازدواج کردی اشتباه شما اینه که روز اول طی نکردی باهاش که بدون بچه میخوایش الانم باید بسوزی بسازی یا جدا شی اون پسر پدرشو میخواد هیچ قانونی نمیتونه جداس کنه مگه اینکه پدر پرتش کنه بیرون

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!

یکم مهربون باش بچه بیچاره گناه داره باهاش دوست باش بهش کار بده مثلا بره مغازه خرید کنه و از این جور چیزا بذار کمکت باشه چرا باهاش دعوا داری خب اونم مادرش خوب نبوده که به تو پناه آورده گناه داره 

خونه منم هست

چرا از مادر خودش خوشش نمیاد که بره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
عزیزم خودتو بزار جای اون بچه.  آدم خونه پدرش راحت نباشه کجا باشه؟  شما این زندگی رو انتخ ...

خب چرا نمیره پیش مادرش؟انجا نه زن بابایی هست نه شوهر مادر.اونجا نباید راحت تر باشه؟کسی که زوری نیاوردتش اینجا

2740
چرا میدونه ناراحتم میگه چکارش کنم    

شما هم حق داری  ..ولی خب اون بچه هم حق داره 

چون مادرش ازدواج نکرده دلیل مناسبی نیست که بخواد همیشه هم مسول نگه داری فرزندش باشه به تنهایی .پدرش هم مسوله ونمیتونه بی تفاوت باشه فقط  به دلیل اینکه ازدواج کرده.

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
یکم مهربون باش بچه بیچاره گناه داره باهاش دوست باش بهش کار بده مثلا بره مغازه خرید کنه و از این جور ...

پناه؟انقدر تو اخم و تخمه دو قورت و نیمش باقیه.دوست باشیم با هم؟بزور سلام میکنیم بهم

حالا اگه پسرخودت بود تا ۳۰ سالگی میخاستی ور دل خودت بمونه چون بچه خودت نیست میخای پسر ۱۵ ساله مستقل بشه؟!!!!خونه پدریشه حقشه شما اینو در نظر بگیر که هرچی شوهرت داره مال پسرشه شما فقط یه سهم کوچیک داری اگه آرامش و زندگی دونفره میخاستی با پسر مجرد ازدواج میکردی نه مرد بچه دار!!!

💚فصل آشناییه ما سبز خواهد ماند باقی...💚

الان میان میگن نامادری سیندرلا نشو اون بچه 15ساله هیچی. نمی‌فهمه تو میخواستی با مرد بچه دار ازدواج نکنی بچه اش مهم تره خفقان بگیر بشین سر زندگیت 🥴

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

از الان بگم پسر شوهر محرم حساب میشه!! هی نیاید بگید نامحرمی 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
خب چرا نمیره پیش مادرش؟انجا نه زن بابایی هست نه شوهر مادر.اونجا نباید راحت تر باشه؟کسی که زوری نیاور ...

تا الان پیش مادرش بوده محبت پدر هم نیاز داره اگه میخوای نیاد خونه تو پس پدرشو میزاری بره اونور به بچش محبت کنه

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
2706