2733
2739
عنوان

بیاین بیاین!خاطره اولین پریود😂💉

748 بازدید | 51 پست

خودم ۱۲سالم بود😂هول و حوش ساعت ۶ یا ۷ بود احساس خیسی کردم رفتم توالت دیدم بعلههههههه

مدیر مدرسمون یه جوری سر بسته تو ضیح داده بود ولی من نفهمیدم😑سریع به مادرم گفتم شورتم خونیه انگار مادرم آماده باش بود😂درجا نوار بهداشتی داد بهم گفت یه شورت تمیز بیار منم اوردم و برام نصب کرد و رفتم توالت پوشیدمش😂شمام بگین

مام همینطور فقط خودمون نصب کردیم 😑😑😑

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۴ سالم بود میدونستم از قبل یه روز صبح از خواب بیدار شدم دیدم شدم 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2728

١٤سالم بود .تو مدرسه کلاس دین وزندگی 

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

اه من خونه مادربزرگم بود دخترعمه و عمم هم بودن 

منم ی ادم خجالتی شدیییییییید مردم و زنده شدم تا مامانم بیاد قبلشم داشتم با دخترعمم شوخی میکردم با لگد زد تو شکمم فکرکردم خونزیزی داخلی کردم😐😐

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2740

حداقل تو عنوانت نمیزدی کلی مرد آنلاین اینجاست😑

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

یازده سالم  بود کلاس پنجم بودم رفتم دستشویی دیدم کف دستشویی خونه نفهمیدم خون از منه رفتم به بابام گفتم خون دماغ شدی. دستشویی خونی بود گفت اره😐 بعد منم رفتم ادامه بازیگوشیام که شب رفتم دستشویی و...  بلد نبودم نوارم بزارم اصلا یه وضعی😂😂مامانم اومد یاریم کرد بعد بردنم بیرون بهم شام دادن😂

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2706