2733
2739
عنوان

بیاین بیاین!خاطره اولین پریود😂💉

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 51 پست
یک سال بعد هم دقیقاً منو شوهر داد😅

😂😂😂😂من واسه اولین بار که شدم هیچکی نفهمید🙂۳ روز بود خیلیم کم بود اصلنم درد نداشتم

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه آبرو ریزی بود نشسته بودم پا لپتاب بازی بعد پاشدم راه افتادم تو خونه  بعد رفتم از جلو آین ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2731
نه😂 از پریود چیزی نمیدونستم ... اصلا نشنیده بودم😂😂😂

وای یعنی مامانت بنده خدا سکته رو رد کرده 

فک کن بچت بگه بکارتم رفت 

آی خدا چقد خندیدم   

دلتنگتم رفیق جان،درست عین خودت که دلتنگ بودی، هنوز باورم نمیشه،کاشکی برگردی اینجا جات خیلی خالیه      برگرد تا همه اون قربونت برم ها و فدات بشم هایی که خیلی کنترل کردم تا بهت نگم رو جبران کنم   برگرد داداشی برگرد فدات شم   میدونی چقدر آب پرتقال گرفتم برات؟  برا یه سال تامینی برگرد داداش خوبم  . داداشی چرا دوریت انقد سخته؟ چرا دارم کم میارم؟چرا اشکم بند نمیاد اخه ؟تو یه روزی برمیگردی میدونم ولی زود برگرد من گناه دارمااااا به کی بگم سلطان به کی بگم آقای دکتر؟ با کی شوخی کنم؟ برای کی حرص بخورم؟ هااان؟ کی بهم بگه اخ دختره ی خنگ هاااان؟ برگرد داداش جونم برگرد دیگه قول میدم نگم بچه ها گناه دارن اذیتشون نکن دیگه قول میدم به حرفت گوش بدم بیمعرفت دیروز بهت قول دادم که تلاشم رو بیشتر کنم خوب درس بخونم بهت قول دادم پای قولم هستم تو هم همون روز اول قول دادی که اگرم خواستی بری قبلش بهم بگی   پس چرا یهو رفتی؟
وای یعنی مامانت بنده خدا سکته رو رد کرده  فک کن بچت بگه بکارتم رفت  آی خدا چقد خندیدم & ...

آره😂😂گفت فکر کردم یه غلطی کرده😂😂😂😂😂

کربلا کاش من مسافرت بودم❤👑 لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین🌹

من 15 سالگی پریود شدم ولی جالب  این بود که 15 روزی طول کشید.یه بار 3 روزه رفتم بازم بند نیومده بود 1 هفته رفتم بازم تا اینکه 15 روز طول کشید و بعدم که قطع شد رفتم حموم و پاک بودم.

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش غم مهمان همیشگی من نبود،کاش زندگیم  فقط با خیالت طی نمیشد