2733
2734
عنوان

هیچوقت برای درمان مو نا امید نشید💚😍

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 36 پست
طرزاستفادشومیگی؟من روغن سیاهدانه (باریج)دارم میتونم بزنم به موهام ؟چطوری بزنم؟

با روغن نارگیل ترکیبش کن بزن به موهات عالیه‌.هم مو مشکی تر میکنه. هم تقویت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آفرین مو واقعا خیلی خیلی مهمه من بعد از زایمان موهام ریخت از ناراحتی موهام افسردگی گرفتم الانم هنوز ...

اراده کن و تمرکز کن رو رسیدگی به موهات ..نتیجه میگیری 😍💚

2731
میکس تقویتی .کرچک.سیاهدانه.نارگیل.من بیشتر آب پیاز با کرچک خیلی اعتقاد دارم بهش.حس فوق العاده خوبی م ...

آب پیاز رو میشه طولانی مدت نگهداشت با ترکیب روغن؟؟

سبوس چی میزدی؟؟سبوس برنج؟؟به چه صورت

عزیزم روغن زیتون به کف سر بخوره که میگن ریشه مو شل میشه می‌ریزه . 

آمپول بیوتین چند وقت یکبار میزنی ؟ 

و اینکه حنا از همین نارنجیا که خانمای قدیمی میزنن ؟ 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آب پیاز به پوست سر می زنی یا موهات؟ 

من یه بار به موهام زدم تا دو هفته موهام و حوله ام بوی پیاز گرفته بود! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
منم موهام خوب لود امسال خیلی میریزه کم پشت شده...آب پیاز زدم خیلی سرم بو میداد  عزیزم تروخدا ب ...

اب پیاز قرمز اصلا بوش نمیره‌ . پیاز زرد عالیه. هم یه حالت چسبندگی داره.من خیلی بهش اعتقاد دارم. پیاز زرد با روغن کرچک قاطی کن. سبوس هم عالیه. سبوس صبح ها دوتا قاشق غذاخوری با یک لیوان آب ،بریز قوری ،خیلی هم نزار بجوشه. درحد پنج دقیقه که جوشید. خاموش کن. پنج دقیقه بزار دم بکشه ،با عسل بخور. 

من خیلی سفیدی دارم حنا زدم نارنجی شدن شکل  بدی پیداکرد    

حنای خالی نزار. با همین موادی که گفتم عالی میشه رنگش. قهوه هم اضاف کنی رنگ خوبی میده ..اصلا قرمز نمیشه. 

اگه موهات چرب نیست. روغن نارگیل و سیاهدانه خیلی روی مشکی شدن مو تاثیر داره‌ .مدام بزن. تا سه ماه بعد تاثیرش میبینی

آب پیاز به پوست سر می زنی یا موهات؟  من یه بار به موهام زدم تا دو هفته موهام و حوله ام بوی پیا ...

پوست سر. ولی خب چون با روغن کرچک قاطیش میکنم. به ساقه هم بخوره مشکلی نداره به نظرم

پیاز قرمز بو بدی داره. من پیاز زرد با روغن کرچک میزنم.

به پوست؟ چقدر بمونه ؟ چند وقت یه بار می زنی؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!