2733
2739
عنوان

مجبورم کارم رو ول کنم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 62 پست
یه نفر رو کسی معرفی کرد که اصلا راضی نبودم و خدا نجاتم داد،دیگه هم نتونستم کسی رو پیدا کنم،میدونی ما ...

پس شمام مثل من از وطن دورید واقعا برای یه خانم بخصوص شاغل هیچی بدتر از دوری از خانواده نیست

حلالم کنید و خدانگهدار   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ان شا الله هر دو همیشه سلامت باشید  واقعا گاهی روان آدم به خطر میفته که اونم خیلی بده  هر ...

ممنون عزیزم همچنین شما

واقعا شرایط متفاوته

باید خود آدم تصمیم بگیره

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
پس شمام مثل من از وطن دورید واقعا برای یه خانم بخصوص شاغل هیچی بدتر از دوری از خانواده نیست

خیلی سخته،اما ازین دلم میسوزه با همه سختی ها و تنهای تنها دوتا بچه با رفتن سرکار بزرگ‌کردم و کلی سختی کشیدم اما الان که یکم بزرگ شدن این کرونا تو مخمصه انداختم

خب پس دلیلت چیه که رها نمیکنی؟ حرفهات دقیقا عین حرفهدی شوهرمه😁

منه لعنتی اون موقع که داشتم استخدام میشدم رفتم تعهد دادم که ۸ سال کار کنم. سفته هم امضا کردم و ضامنم بردم الان اگه برم استعفا بدم یا باید به اندازه ی سفته ها پول بدم یا برم زندان با زامنم😞

چی شده مگه‌میگی خدا نحاتم داد

یه ادم سوء استفاده گر و پنهان کار بود خدا رو شکر زود فهمیدم بجه هام اسیب ندیدن،اتفاقا بخاطر نیاز مالی که داشت دلم سوخت وگرنه اصلا معیارهای یک پرستار رو نداشت

2740
خیلی سخته،اما ازین دلم میسوزه با همه سختی ها و تنهای تنها دوتا بچه با رفتن سرکار بزرگ‌کردم و کلی سخت ...

واقعا لعنت به کرونا منم خیلی محکم و قوی  بودم با بچه درس خوندم کار کردم طرح رفتم ولی کرونا زمینم زد

حلالم کنید و خدانگهدار   
منه لعنتی اون موقع که داشتم استخدام میشدم رفتم تعهد دادم که ۸ سال کار کنم. سفته هم امضا کردم و ضامنم ...

اون موقع مجرد بودم تو خواب هم نمی دیدم به این زودی شوهر کنم و یه بچه ی ماه بیارم.

بچه ام بهم نیاز داشته باشه ولی من مجبور بشم بگذارمش و برم😭😭😫

واقعا لعنت به کرونا منم خیلی محکم و قوی  بودم با بچه درس خوندم کار کردم طرح رفتم ولی کرونا زمین ...

حالا شما شاید دوباره فرصت برگشتن به کارت رو داشته باشی،خدا کنه ا ضاع بهتر بشه

استارتر 

من چون خودم با این مسئله در گیرم زیاد در این مورد از همکار هام سوال میکنم. ازشون می پرسم اگه به گذشته برگردید باز هم شاغل بودن رو انتخاب میکنید. 

هشتاد درصدشان میگن نه

شماهم این موقعیت رو به فال نیک بگیر و با خودت بگو خدا می خواست بچگی بچه هام به زیبایی در کنار مادرشون بگذره 

استارتر  من چون خودم با این مسئله در گیرم زیاد در این مورد از همکار هام سوال میکنم. ازشون می پ ...

آره همکارهای منم میگن،ولی میدونی این حرف رو وقتی میزنن که تموم شده خدمتشون،پس چرا وسط کار ول نکردن؟ هی میخوام دلم رو خوش کنم ولی بازم خودم رو اذیت میکنم ،وقتی میبینم الان همه دنبال شغل هستند بعد من بزارمش کنار

2706