2733
2739
عنوان

مجبورم کارم رو ول کنم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 62 پست
کارتو ول نکن ،بگرد پرستار مطمئن پیدا کن تو خونه ازشون مراقبت کنه ،بعضیا هستن که به خاطر نیاز مالی مم ...

من از راه دادن غریبه تو خونه متنفرم

حتی بمیرم‌هم کارگر و پرستار نمیگیرم 

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کار اداری

کاش من جای تو بودم و کارم و کنار میگذاشتم و وقتم و با بچه ام میگذروندم نه با غریبه ها 

وقتم رو تو خونه ی خنک و راحت میگذروندم نه تو اداره ی گرم و بی روح

وای که چه حال اساسی به خودم و خونواده ام می دادم هر روز غذا های جدید درست میکردم. حسابی به خودم می رسیدم ورزش میکردم یه هنری یاد میگرفتم . به پوست و زیبایی می رسیدم .

خیلی خوب می  شد خوووووش به حالت 

من از راه دادن غریبه تو خونه متنفرم حتی بمیرم‌هم کارگر و پرستار نمیگیرم 

منم دقیقا همینطورم،شوهرمم زیاد راضی به کار کردن من نیست ،هی میگه چطور دلت میاد بچه هات بسپری به کسی که نمیشناسی،بشین خونه بچه هات بزرگ کن و این حرفها

2740
نمی خوایم بچمون با کرونا بخطر بیفته وگرنه راه زیاده

دیگه چاره ای نیست

من خودم ۳ سال خونه موندم

بخاطر دخترم تازه اون موقع کرونا هم نبود

داشتم داغون میشدم

افسرده شده بودم

دیگه سپردم به خدا همه چیز رو

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
کارتو ول نکن ،بگرد پرستار مطمئن پیدا کن تو خونه ازشون مراقبت کنه ،بعضیا هستن که به خاطر نیاز مالی مم ...

یه نفر رو کسی معرفی کرد که اصلا راضی نبودم و خدا نجاتم داد،دیگه هم نتونستم کسی رو پیدا کنم،میدونی ماها که غریبیم مورد مناسب و مورد اعتماد هم نمیتونیم پیدا کنیم،وگرنه ادم تو شهر خودش بیشتر میتونه کسی رو پیدا کنه

دیگه چاره ای نیست من خودم ۳ سال خونه موندم بخاطر دخترم تازه اون موقع کرونا هم نبود داشتم داغون می ...

ان شا الله هر دو همیشه سلامت باشید 

واقعا گاهی روان آدم به خطر میفته که اونم خیلی بده  هر کی باید ببینه کدوم بیشترربه ضررشه

حلالم کنید و خدانگهدار   
دیگه چاره ای نیست من خودم ۳ سال خونه موندم بخاطر دخترم تازه اون موقع کرونا هم نبود داشتم داغون می ...

منم ازین افسردگیش میترسم،چون شوهرمم راضی نیست با مهد و پرستار میترسم یه چیزی پیش بیاد دیگه نتونم جواب بدم

2706