2733
2739
عنوان

تومسیرمشهد....

145 بازدید | 16 پست

سلام دوستان عزیزم من یکسال باپسری دوست بودم همه چی زندگیموبهش دروغ گفتم بعدیکسال ک بهم گفت قضیه اش ازدواج دیگ نمیدونستم چطوربهش بگم رفت باجاسوسی ازهمه چی سردراورد، نمیدونم آشنابهش چیاگفت ک دیدش کلانسبت به من عوض شداماگفت میخوام کمکت کنم زندگیتو درس کنی من تحقیرکردباحرفاش، انقدبهم زنگ وپیام زدک جوابشوندادم، بهم میگفت خواهر گلم بزارکمکت کنم، خیلی قلبم شکست، چندشب پیش ازخداخواستم ک کمکم کنه امااین توذهنم اومدک امام رضاقسمتم کنه وبرم مشهد، والان توقطارراهی مشهدم، براهمتون دعامیکنم من مادرندارم وباقلب شکسته ازامام رضامیخوام کمکم کنه

برا منم دعا کن محتاجم

خدا قسمت کنه و بطلبه فردا منم میرم حرم

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منو برسون ب آقا💔

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2731

خوش به سعادتت ان شالله که امام رضا حاجت روات کنه برای منم دعا کن😔

ولییییی مقصر بودی و خیلی اشتباه کردی چرا آخه دروغ گفتی؟ قرار بود با دروغ گفتن چه اتفاقی بیوفته که با حقیقت نمیوفتاد؟ غیر از این  بود که با رسوا شدنت که داری درروغ میگی  همه چی  به نراتب برات بدتر شد تو این قضیه! 

امیدوارم درس بزرگی شده باشه برات تا هیچ وقت دیگه دروغ نگی و دروغ بشه خط قرمز زندگیت❤

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2740
چشم حتماعزیزم

ممنون عزیزم، ان‌شالله این سفر پر از خیر و‌برکت و حاجت روایی باشه واست، بهترین عیدی رو‌ از اقا بگیری🌹❤

عیدی منم از اقا بگیر بگو نذار زندگیم از هم بپاشه ، حرف طلاق از زندگیم جمع بشه💔

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
خیلی ناراحتم اماخودم اشتباه کردم

عیبی نداره عزیزدلم  اتفاقی که افتاده😘

ناراحتی سودی نداره چیزی ام با ناراحتی درست نمیشه

مهم اینه که از این کار اشتباه تو تونسته باشی درس بگیری و دیگه هیچ وقت حتی توی مواقع ضروری هم تکرارش نکنی دروغگو همیشه رسوا میشه شاید زمان ببره ولی بلاخره این اتفاق میوفته....

ان شالله که به لطف آقا امام رضا یه آدم حسابی میاد تو زندگیت و دیگه از این اشتباه ها نمیکنی مطمئن باش هرکی بخوادت خود واقعیتو میخواد و میپسنده ❤❤

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
دقیقاهمین، میخوام باامام رضاعهدببندم

ان شالله که امام رضا کمکت میکنه و سعی کن خودتم به خودت کمک کنی😘

2706