2752
2734

من عکس شوهرم تو کیفم داشتم دوست بودیم رفتیم محضر عکس خواستن ازش من جلو همه گفتم توکیف من هست صبر کنین بیارم برگشتم دیدم همه چشا شده ۴ تا درحالی که وانمود کرده بودم اولین بارمه میبینمش 😑😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه که بودیم دختر عموهام میومدن خونمون خیلی باکلاس بودن دیگه دختر خالمو راه نمیدادیم خونه با ابجیم بعد رفتنشون خودمون درمونده میشدیم میرفتیم منت کشی دختر خاله 😁

وااای خیلی باحال بودن😂اداما بدین بره پربازدبد . والا ارزش داره😍😁

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
همچین بال بال زدم عین تو فیلما ضربه میخورن پورسرشون ستاره میچرخه   همه هنگ بودن   ببچاره ...

😂😂😂نه من از خوشحالی این کارو نکردم از شوک بود

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
از خوشحالی؟

نه😂اوایل ازدواجم بود سنم کم بود اصلا نمیخواستم از شوک بود

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
دوست مامانم منم اینطوری کرده بود تو آزمایشگاه خانوما جمع شده بودن دورش فکر میکردن بچه نامشروع 🤣🤣😂 ...

😂😂😂آفرین دقیقا واسه منم همینطور بود فکر میکردن نامشروعه که دارم این کارو میکنم