2737
2739
عنوان

داستان زندگی و ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 175555 بازدید | 292 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
جالبه با اون حالت ، ریز جملات و حرکت‌ها و حتی ترمز ماشین رو یادته .دارم شک میکنم داری داستان تحویلمو ...

دقیقا یاد رمان ها افتادم 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2740
چرا دلم برای پسره سوخ ؟ شاید بیمار بوده ؟ باورم نمیشه اینهمه فیلم بوده باشه ؟ نکنه دوتا تونا باهم می ...

خودمم گاهی فکر می کردم نکنه همه چیز رو با هم میخواد...

بسیار هم از نظر جایگاه اجتماعی شناخته شده و فرد قوی هس از بیرون...

احساسات ادمو ضعیف می کنه انگار...خودمم بهش گفتم نکنه از نظر سلامت مسله ای هس و بهم اطمینان داد ک نه

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
من دارم میخونم داستانتو  و چه عجیب که برام درس عبرت شد تا به کسی که امادگی برای ازدواج نداره ک ...

حتما باید یه نفر از هر نظر از شش ماه قبل اماده باشه

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
2706