2726
عنوان

داستان زندگی و ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 175310 بازدید | 292 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جالبه با اون حالت ، ریز جملات و حرکت‌ها و حتی ترمز ماشین رو یادته .دارم شک میکنم داری داستان تحویلمو ...

دقیقا یاد رمان ها افتادم 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
چرا دلم برای پسره سوخ ؟ شاید بیمار بوده ؟ باورم نمیشه اینهمه فیلم بوده باشه ؟ نکنه دوتا تونا باهم می ...

خودمم گاهی فکر می کردم نکنه همه چیز رو با هم میخواد...

بسیار هم از نظر جایگاه اجتماعی شناخته شده و فرد قوی هس از بیرون...

احساسات ادمو ضعیف می کنه انگار...خودمم بهش گفتم نکنه از نظر سلامت مسله ای هس و بهم اطمینان داد ک نه

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
من دارم میخونم داستانتو  و چه عجیب که برام درس عبرت شد تا به کسی که امادگی برای ازدواج نداره ک ...

حتما باید یه نفر از هر نظر از شش ماه قبل اماده باشه

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
2706